Praca 620U KIEROWCA - MECHANIK Radom kontakt przez PUP

Zobacz produkty związane z Buty męskie za kostkę

Stanowisko: 620U KIEROWCA - MECHANIK

Wynagrodzenie: od 2 220 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-07

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 220 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 620U KIEROWCA - MECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 220 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - do 1 850 PLN

- murowanie ścian z bloczków, tynkowanie ścian i sufitów. Zgłoszenie krajowej oferty pracy w ramach prac interwencyjnych dotyczy osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Strzelinie z ustalonym II profilem pomocy, które ukończyły 30 lat.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Strzelin (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kamionka (lubelskie)

ASYSTENT POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI (STAŻ) - 997,4 PLN

Wprowadzanie ofert do systemu obsługującego biuro nieruchomości, przedstawianie ofert nieruchomości, kompletowanie dokumentów do sprzedaży nieruchomości, obsługa sekretariatu. (Indomo Nieruchomości)
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Spedytor
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Górki (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwój sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych firm, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA DZIAŁ PIEKARNIA,SPRZEDAWCA DZIAŁ TRADYCJA,SPRZEDAWCA DZIAŁ WARZYWA - od 2 000 PLN

zamawianie towarów, układanie asortymentu towarowego na półkach, sprzedaż artykułów na wydzielonych działach, obsługa klienta, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Dębno (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, mycie obieranie, czyszczenie, rozdrabianie warzyw, owoców i innych surowców. Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU RYNKU WSCHODNIEGO I OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM, UKRAIŃSKIM I PODSTAWAMI ŁOTEWSKIEGO - od 1 850 PLN

Obsługa telefoniczna i mailowa klienta, kontakt z firmami kurierskimi, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kokotów (małopolskie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

cięcie detyali aluminiowych, cięcie tkanin roletowych, składanie rolet, kompletwoanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Brzeg (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do programów komputerowych. Przygotowanie projektów pism, decyzji, zawiadomień. Archiwizowanie dokumentów. Wysyłka korespondencji. Tworzenie sprawozdań, zestawień. Obsługa interesantów oraz udzielanie informacji. Wykonywanie prac zleconych przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Serock (mazowieckie)

DEKARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Warszawa (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowedoświadczenie w zawodzie mile widzianemoże być osoba chętna do przyuczenia, profil II
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SHAREPOINT DEVELOPER - do 10 000 PLN

- projektowanie, programowanie, testowanie, wprowadzanioe tych rozwiązań w życie, - analiza potrzeb klienta, propozycja rozwiązań bazujących na platformie Sharepoint 2010/2013.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedwca w sklepie, sprzedawca cieplych napojów i posiłków. Praca w ruchu ciagłym.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOCNIK WULKANIZATORA (118 DOF. STAN.PRACY) - od 2 000 PLN

Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy.Wymiana i naprawa opon wyważanie kół, wymiana zawieszenia w samochodach osobowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Wiązowna (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

transport towarów na terenie Europy
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wilkanowo (lubuskie)

POMOC INFORMATYKA - 997,4 PLN

Pomoc informatyka
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK DO DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Radom (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Worów (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - do 1 850 PLN

sprzedaż produktów finasowych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łuków (lubelskie)

FREZER - 1 900 - 2 500 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań,przekąsek, potraw dostosowanych do róznych okazji
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Lipsko (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Kontrola dostaw stanów fizycznych ze stanami w dokumentacji. Przygotowywanie towarów do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Zaklików (podkarpackie)

POMOC KUCHARZA M/K - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK WARSZTATOWY - od 1 850 PLN

praca związana z działalnością serwisu samochodowego
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Poznań (wielkopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Skalbmierz (świętokrzyskie)

Obsługa klienta, Sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Matczyn (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc szefowi kuchni sporządzanie listy towarównauka wykonywania pizzy i dań cateringowychnauka wykonywania sosów do pizzyzapozanie się z proporcjami produktówStaż odbywać się będzie w dzielnicy: Łęgnowo II
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

1460U - PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Trablice (mazowieckie)