Praca 554U - EKSPEDIENT Czarny Ług kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czarny Ług, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 554U - EKSPEDIENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarny Ług

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

KAMIENIARZ MONTAŻYSTA OGÓLNOBUDOWLANY 3/4 ETATU - od 1 500 PLN

OBRÓBKA I MONTAŻ KAMIENIA NATURALNEGO ELEMENTY CIĘTE I ŁUPANE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MONTAŻU I OBRÓBKI KAMIENIA NATURALNEGO, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC LABORATORYJNA - 997,4 PLN

wprowadzanie zamówień do systemu, sporządzanie załącznikówdo zamówień, kompletacja próbników, rozsyłanie prób itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw zimnych oraz gorącychw restauracji hotelowej, , przygotowywanie autorskiego sezonowego menuoptymalizacja food-cost listy zakupów
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Stare Jabłonki (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Szreńsk (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

Zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedażś, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Żelechów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM - od 925 PLN

sprzedaż produktów mięsnych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Świętochłowice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ FP - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- STAŻ FP
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Września (wielkopolskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Olsztyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Paary (lubelskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Puławy (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

staż w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zebrzydowice Górne (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 997,4 PLN

Zapoznanie się z dokumnetacją techniczną, kartami technologicznymi oraz obiegiem dokumentacji, zapoznanie się z obrabiarkami i maszynami do obróbki i montażu armatury hamulcowej, obsługa obrabiarek - o0bróbka elementów armatury hamulcowej i jej montaż
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE WYZNACZONYCH POWIERZCHNI WEDŁUG HARMONOGRAMU PRACY NA OBIEKCIE PŁYWLANI
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Polkowice (dolnośląskie)

POMOC MLECZARSKA - 997,4 PLN

pomoc przy wyrobie wyrobów mleczarskich
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Góra (dolnośląskie)

POMOC PRZY UBOJU - od 1 000 PLN

Pomoc przy uboju zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Janinów (opolskie)

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Suwałki (podlaskie)

KASJER/KA - od 1 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

usługi ogólnobudowlane (murowanie, płytkowanie, regipsy itp); dyspozycyjność ze względu na pracę wykonywaną wg zleceń; doświadczenie w budowlance (murowanie, płytkowanie, regipsy)
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zimna Wódka (opolskie)

Obsługa klienta, prayjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 2 500 PLN

Zarządzanie placówką handlową, zarządzanie kadrami, magazynem i halą sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane na terenie powiatu śremskiego w godzinach 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sosnowiec (wielkopolskie)

wyksz. zawodowe handlowe, komunikatywność;miejsce pracy: Moszczanka,osoba zarejestrowana w PUP, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Moszczanka (wielkopolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - od 2 200 PLN

Przygotowywanie produktu turystycznego, opracowanie programów, kalkulacji i warunków realizacji imprezy turystycznej. Dostosowanie oferty do popytu na określone usługi turystyczne a także zlecenie zadań podwykonawcom usług. Bezpośredni kontakt z klientem korporacyjnym. Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Piła (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed