Praca 478S FREZER Radom ZREMBUD PPHU

Stanowisko: 478S FREZER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-07-21

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: ZREMBUD PPHU

Miejsce pracy:
MOKRA 2, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 478S FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radom

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: ZREMBUD PPHU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: MOKRA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer