Praca 291U - KUCHARZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 291U - KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWA - od 2 700 PLN

prowadzenie rozliczeń firm w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT, sporządzanie list płac i deklaracji rozliczeniowych ZUS - wymagania: wykształcenie wyższe - rachunkowość, doświadczenie zawodowe min. 5 lat, podstawowa znajomość j. angielskiego, znajomość przepisów podatkowych, płac i ZUS
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Poręba (śląskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Gomunice (łódzkie)

MONTER OKIEN DRZWI I STOLARKI ALUMINIOWEJ - od 2 000 PLN

MONTAŻ OKIEN ,DRZWI, STOLARKI ALUMINIOWYCH, POMOC PRZY PRODUKCJI
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, tworzenie ofert handlowych dla kwiaciarni, analizowanie wyników sprzedaży w kwiaciarni, analizowanie rynku i ofert konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Terespol (lubelskie)

POMOC STOLARZA - 997,4 PLN

Pomoc stolarza / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Pabianice (łódzkie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI (S) - 997,4 PLN

Obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych (kserokopiarka, faks, skaner) w stopniu bardzo dobrym , podstawy obsługi programu księgowego COMARCH ERP Optima, dekretowanie dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, prowadzenie akt osobowych pracowników, obsługa petentów, działaczy klubowych, zawodników redagowanie pism do urzędów i organizacji sportowych, archiwizacja dokumentów, wykonywanie innych poleceń przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Cewice (pomorskie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

zbieranie zamówień, zakup towarów w Chinach, negocjowanie cen
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Szpiegowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK TECHNICZNY (TECHNICAL MANAGER) - do 8 233,33 PLN

Wykształcenie wyższe inżynierskie/ techniczne; co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowiskach technicznych; wiedza dot. rozwoju procesów dla różnych asortymentów części w zakresie materiałów elektromechanicznych; biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwo techniczne; Zakres obowiązków: odpowiedzialność za rozwój modeli procesów dla różnych asortymentów nowych części w zakresie materiałów elektromechanicznych; odpowiedzialność za kosztorysowanie części elektromechanicznych dla potrzeb bieżącej oraz nowej produkcji; projektowanie i wykonywanie prototypów rozwiązań innowacyjnych w celu spełnienia wymogów użytkownika; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Gliwice (śląskie)

POSADZKARZ - 1 850 - 2 000 PLN

Przygotowanie podłoża pod wylewki cementowe tj. wkładanie styropianu, folii i zacieranie mechaniczne posadzki.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Białoborze (świętokrzyskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

Ogólne prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - prace archiwalne referatów Urzędu Gminy Otyń - pomoc w przyjmowaniu interesantów oraz udzielanie informacji, wydawanie wniosków - przyjmowanie korespondencji, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, odbiór poczty elektronicznej - pomoc w przygotowaniu decyzji, postanowień, pism do wysyłki - dekretacja dokumentów księgowych klasyfikacja budżetowa - przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych - obsługa programów księgowych - pomoc przy wystawianiu faktur - obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Otyń (lubuskie)

CIEŚLA - do 2 500 PLN

- analizowanie rysunku roboczego i ustalanie zakresu robót;- wykonywanie konstrukcji budowlanych z drewna tj. stropy, schody, konstrukcje dachowe
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Borów (lubuskie)

PIELĘGNIARKA - 2 500 - 3 500 PLN

realizacja zleceń lekarskich,opieka nad osobami chorymi
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Trzebinia (małopolskie)

CUKIERNIK - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Produkcja i sprzedaż wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KONSERWATOR ELEWACJI - do 1 500 PLN

Konserwator elewacji ( czyszczenie, malowanie), praca na wysokości do 40 metrów, praca w uprzeży na linach. Miejsce pracy: Dolny Ślask, wyjazdy terenowe, zapewniony dojazd. Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajdue sięw sali: D
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wrocław (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 17 PLN

zbrojenie konstrukcji betonowych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - do 2 000 PLN

Kompleksowa obsługa klienta, czyszczenie pojazdów mechanicznych osobowych oraz ciężarowych, odbiór pojazdów od klienta. Samodzielna renowacja elementów tapicerowanych i skorzanych wnętrz( opisy w jezyku niemieckim(, znajomość i umiejętne stosowanie technik korekty lakierów samochodo0wych. Mi9ejsce pracy: Mirków Kontakt kandydatów z praocdawcą: telefonicznyOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Mirków (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Stefanków (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY-KONFEKCJONER/ 5 OP./ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do produkcji i konfekcjonowania wyrobów czekoladowych
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Wiązowna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPORTOWYM - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Modlniczka (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI-POMOC WYCHOWAWCY - do 1 850 PLN

Opieka nad dziecmi, organizowanie zabaw, utrzymanie w czystości powierzonych pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ BLASZANYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami i regulaminami; przygotowanie stanowiska pracy; proces obróbki materiału; zapoznanie się z poszczególnymi etapami produkcyjnymi oraz instrukcjami bezpiecznej obsługi, m.in. przecinarki taśmowej, wiertarki, nożyc uniwersalnych; praca z rysunkiem technicznym; raportowanie zapotrzebowania materiałowego; nadzór nad prawidłowym działaniem powierzonych urządzeń, kontrola i regulacja działania urządzeń podczas pracy.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Śmigiel (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 800 PLN

księgowanie ksiąg rachunkowych,rozl.płac i ZUS
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Lębork (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 960 PLN

Prace w sadzie, prace porządkowe w gospodarstwie. Sprawdzanie faz wzrostu roślin. Pomoc i organizacja załadunku towarów- jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Olszew (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Łowicz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, układanie towaru na regałach, kontroa stanu , zamówienia
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kańczuga (podkarpackie)