Praca 1766U SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1766U SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: specjalista sprzedaży internetowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierownie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista sprzedaży internetowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZ / SPRZĄTACZKA - od 11 PLN

Maszynowe mycie hali.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

*WOŹNA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Lubin (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Rosji, Kazachstanie, Ukrainie i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ORGANIZOWANIE I PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY, INKASOWANIE NALEŻNOŚCI ZA SPRZEDANE PRODUKTY.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chojna (zachodniopomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GRANULUJĄCYCH - 997,4 PLN

Operator urządzeń granulujących
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Huta Stara (świętokrzyskie)

OPERATOR SYSTEMU MONITOROWANIA POJAZDÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 2 500 PLN

obsługa systemu monitorowania - turecki program SIBER, koordynowanie transportu, kontkat w języku tureckim z kierowcami, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tychy (śląskie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

Konserwacja urządzeń melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Sośno (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ- MONTER MEBLI - od 2 300 PLN

prace stolarskie, prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR CNC - od 2 500 PLN

Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - wykonywanie obróbki skrawaniem detali i elementówe zespołów urządzeń. Przestrzeganie procedur jakościowych. Wstępna kontrola jakości wykonywanych elementów.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Krosno (podkarpackie)

Sprzedawca w sklepie z prezentami w C.H. Ogrody. Zmiany od 09: do 15:00 i 15:00 do 21:00. Pakowanie prezentów. Obsługa Klienta.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 150 PLN

Prace porządkowe, naprawa dróg i chodnikó, utrzymanie zieleni
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kobyla Góra (wielkopolskie)

694U - PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

MANICURZYSTKA - od 600 PLN

usługi manicure na stoisku w centrum handlowym
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Luboń (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY DPC WRPO NK - od 1 750 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2015-10-14 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Opoczno (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Warszawa (mazowieckie)

ODLAKIERNIK - od 2 300 PLN

załadunek felg do koszy nurnikowych, czuwanie nad procesem odlakierowywania
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU UTW - STAŻ - 997,4 PLN

PROWADZENIE SPRAW ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNYCH UTW, OBSŁUGA KOMPUTERA, ZNAJOMOŚĆ INTERNETU, PROWADZENIE SEKRETARIATU, DOKUMENTACJI I KORESPONDENCJI
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK DS. KADROWO - PŁACOWYCH I KSIĘGOWYCH ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż. ) - 997,4 PLN

Nauka zakładania i prowadzenia akt osobowych i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kozienice (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Nadzorowanie stanów magazynowych, sporządzanie prawidłowej dokumentacji, wydawanie, przyjmowanie towarów.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KSIĘGOWA R44/0484-165/16 - od 1 850 PLN

księgowanie faktur kosztowych, faktur sprzedażowych, wyciągów bankowych, zapewnienie zgodności zapisów księgowych z przepisami podatkowymi, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych oraz statystycznych na potrzeby instytucji zewnętrznych m.in. US, GUS, NBP, Zarządu, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, udział w procesie zamknięcia miesiąca, wykonywanie innych nie wymienionych prac zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ / POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Przygotowywanie posiłków, prace pomocnicze na kuchni.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Szałe (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA(NR 3510) - od 1 850 PLN

kontrola pracy obsługiwanej maszyny i tworzonego ściegu, obsługa maszyn do haftowania, dobieranie odpowiedniego systemu komputerowego do obsługi, np. ściegu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Zielonka (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

proste prace biurowe,obsługa urządzeń biurowych,obsługa klientów, mile widziane doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Kluczewo (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

wykładanie warzyw (por) na stół przy maszynie.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Radomsko (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed