Praca 1522U - SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1522U - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

NEGOCJATOR BIZNESOWY W HANDLU I TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - do 3 200 PLN

NEGOCJACJE Z PODMIOTAMI RYNKU UKRAINY, MOŁDAWII I ROSJI, OBSŁUGA KLIENTÓW TRUDNYCH W JĘZYKU ROSYJSKIM I UKRAIŃSKIM, ARANŻOWANIE I PRZEPROWADZANIE MEDIACJI O CHARAKTERZE BIZNESOWYM PRZY UŻYCIU TELEFONU, SKYPE, VIBER, I E-MAILA, ORGANIZACJA BEZPIECZNEGO I SKUTECZNEGO DOWOZU TOWARÓW HANDLOWYCH PRZY WYKORZYSTANIU FLOTY KONTRAHENTÓW, ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI ZA NIEROZLICZONE ZABOWIĄZANIA W SPOSÓB DYPLOMATYCZNY, KREATYWNOŚĆ W SPRAWACH TRUDNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW INTERPERSONALNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, BIEGŁA ZNAJOMNOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOCNIK REFERENTA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Świdnica (dolnośląskie)

RZEŹNIK - od 925 PLN

Dbałość o czystość w miejscu pracy, prace rzeźnicze.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warłów (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

bardzo dobrawyk. średnie,umiej. obsługi komputera, znajomość j . chińskiego, utrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych dostawców , obsługa programów komputerowych, kontakt z właścicielem firmy w j . chińskim.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SERWISANT, OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózka jezdniowego, serwisowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACE POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU - do 2 016 PLN

Prace pomocnicze przy pakowaniu, odbieranie produktów z tasmy i precyzyjne prakowanie wyrobów higienicznych. Miejsce pracy: Wrocław ul. GranicznaKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. 40 godzin pracy tygodniowo, dyspozycyjność w godz 6-14, 14-22 Oferta znajduje się w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA TAKSÓWKI OSOBOWEJ - od 1 850 PLN

Transport drogowy w zakresie osób taksówka
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Łódź (łódzkie)

MONTER INSTALACJI TECHNOLOGICZNYCH - od 2 000 PLN

Montaż i instalacja w przemyśle spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Jasienica (mazowieckie)

PROGRAMISTA Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.UKRAIŃSKIEGO, ROSYJSKIEGO, ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

programista z biegłą znajomością j.ukraińskiego, rosyjskiego, angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Poznań (wielkopolskie)

769U TECHNIK DENTYSTYCZNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ I KREDYTÓW - od 1 850 PLN

Ubezpieczenia / Pośrednictwo finansowe- Bezpośrednia i pośrednia obłsuga klienta- Oferowanie produktów ubezpieczeniowych / finansowych- Wykonywanie czynności przygotowawczych do zawarcia umów ubezpieczenia, kredytowych- Udział w szkoleniach produktowych, zapoznawanie się z OWU.Zatrudnienie następuje po uzyskaniu wpisu do KNF.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Łódź (łódzkie)

ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łopatki (łódzkie)

SPECJALISTA (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 000 PLN

Udział w tworzeniu i aktualizacji bazy danych klientów, udział w tworzeniu ofert dla klientów, rozmowy handlowqe z klientami, obsług aposprzedażowa, udział w działaniach promocyjnych, udzielani epodstaowych informacji o produkcie, podstaowa obsługa sprzedawanych produktów, prace biurowe związane z obsługa dokumentów, wykonywanie zadań realizowanych w ramach projektów przez firmę
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie hal produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Rawicz (wielkopolskie)

SEKRETARKA - od 1 900 PLN

wysyłanie korespondencji, pisanie i redagowanie pism, udzielanie informacji interesantom, przyjmowanie uczniów do szkoły, prowadzenie ksiąg uczniów, wydanwanie i aktualizowanie legitymacji uczniowskich, przechowywanie i zabezpieczenie pieczęci urzedowych, przestrzeganie tajemnicy służbowej
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Głogów (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Częstochowa (śląskie)

KELNER X1 - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

analiza spływających do realizacji zamówień pod kątem technej i ekonomicznej możliwości wykonania, przygotowanie do akceptacji dokumentów koniecznych do uruchomienia produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- rejestracja oraz wszczynanie postępowań egzekucyjnych, zakładanie akt egzekucyjnych,- bosługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- archiwizacja dokumentacji,- obsługa urządzeń biurowych,- dbanie o porządek na zajmowanym stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ryki (lubelskie)

KELNER - od 2 800 PLN

Obsługa gości restauracji, utrzymanie w czystości sali i stołów konsumenckich, przestrzeganie zasad higieny, inkasowanie należności wg wystawionego rachunku
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Chochołów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa stacji, obsługa klienta, dystrybutorów, wystawianie faktur, ewidencjonowanie sprzedaży, przyjnowanie towru, paliwa
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Radomin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Proboszczów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

prace remontowo-budowlane, wykonywanie elewacji zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Ścinawa (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 1 200 PLN

Prace przy budowach, murowanie fundamentów, ścian nośnych, osłonowych i działowych ( z elementów drobnowymiarowych), wykonywanie tynków zewntrznych i wewnętrznych, wykonywanie okładzin.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

wg stanowsika
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pławna Dolna (dolnośląskie)