Praca 1468U FRYZJER Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1468U FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 05.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
W dniu 28.01.2015 r.- kontakt z pracodawcą zatrudniono osobę bez skierowania z urzędu pracy.Oferta wycofana przez pracodawcę

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania ofert sprzedaży, zleceń, obsługi dodatkowych urządzeńbiurowych, nauka rozliczenia i prowadzenia dokumentacji biurowej, zapoznanie sie z przepisami bhp i p/poż, dbanie o czystość i estetyke miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Jeziorzany (lubelskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA TERMINALA KART PŁATNICZYCH, OBSŁUGA TERMINALA KART DOŁADOWUJĄCYCH TELEFON KOMÓRKOWY, SPRZEDAŻ WYROBÓW CUKIERNICZYCH, SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, WYEKSPONOWANIE TOWARÓW NA PÓŁKACH, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE SKLEPU ORAZ ZAPLECZA, MIŁA APARYCJA ORAZ CZYSTOŚĆ OSOBISTA
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Staz dla osoby zarejestr. w tut. Urzędzie posiad. II profil pomocy.- Rozpoznanie gatunku drewna.- Ocena brakarska gatunków drewna i wartości technicznej.- Prasowanie i reczna obrobka, dłutowanie, wiercenie, klejenie drewna.- Własciwy dobór narzedzi stolarskich i umiejetność posługiwania się nimi.- Montaż altan i stolarki budowlanej. -
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wilcza Wola (podkarpackie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI - od 4 100 PLN

Analiza jakości świadczonych usług przez wyznaczone zespoły. Weryfikowanie zgłoszeń klienta pod względem responsywności pracowników IBM. Przygotowywanie cyklicznych raportów, proponowanie rozwiązań ulepszających pracę zespołów dla klienta. Funkcja audytowa i weryfikacyjna dla danych zespołów. Kontakt z klientem zagranicznym z wykorzystaniem języka angielskiego.
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wrocław (dolnośląskie)

LAKIERNIK - od 2 400 PLN

Malowanie i lakierowanie wyrobów reklamowych zgodnie z wymogami klienta.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nowa Sól (lubuskie)

RECEPCJONISTA - od 925 PLN

Obsługa klienta, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Bochnia (małopolskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Sprzątanie terenów, zbieranie odpadów, zanieczyszczeń, koszenie, ładowanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Łódź (łódzkie)

SORTOWACZ - do 1 850 PLN

sortowanie opału, pakowanie i przygotowywanie do załadunku
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Pieńsk (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż,- przygotowanie ofert handlowych,- prowadzenie negocjacji z klientem- pozyskiwanie nowych klientów,- otrzymywanie dobrych relacji z klientami,- tworzenie i realizacja planów sprzedazowych,- prowadzenie akcji promocyjnych, marketingowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Głowno (łódzkie)

MECHANIK - do 1 850 PLN

prace różne związane z naprawą i konserwacją pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Topola Królewska (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie rachunków za zbyty towar
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Proszowice (małopolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Nauka: zasad ekspozycji, inwentaryzacji oraz uzupełniania asortymentu; obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego; obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Stare Miasto (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 750 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Izdebki (podkarpackie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

rozliczanie wydajności firmy i statystyki, analiza wyników finansowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bąków (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY STAŻYSTA FP - 997,4 PLN

porządkowanie archiwum zakładowego,sporządzanie wykazów akt przekazanych do archiwum, założenie nowych okładek celem zabezpieczenia dokumentacji znajdującej się wewnątrz okładek, redagowanie pism sądowych w sprawach cywilnych, zszywanie akt sądowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Rawicz (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Opatowiec (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA/ MANAGER - od 2 000 PLN

Organizacja pracy innych pracowników, układanie harmonogramów, przygotowywanie zamówień, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Olesno (opolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy na terenie całej Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Ceków-Kolonia (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 900 PLN

praca na budowie
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wrzeście (pomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK TERENÓW ZIELENYCH - od 1 850 PLN

prace porządkowe, prace ogrodnicze na terenach zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Legnica (dolnośląskie)

SERWISANT ELEKTRONARZĘDZI - do 1 850 PLN

SERWIS SPRZĘTU ELEKTRONARZĘDZIOWEGO; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PRAWO JAZDY KAT. B
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 11-14
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Kępice (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

obsługa klientów, kontakt z nimi, zamawianie towarów i składanie raportów w języku chińskim, kontakt z chińskim Zarządem, zastępowanie innych pracowników, inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 925 PLN

porcjowanie ciast, ważenie, pakowanieprzygotowanie towaru do wysyłki,dbanie o estetykę stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Libusza (małopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 400 PLN

ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK, DOSTARCZANIE TOWARU, DOKONANIE KONTROLI ILOSCIOWEJ, JAKOŚCIOWEJ, WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY MIN 1 ROK,
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)