Praca 1441U PROJEKTANT ARANŻACJI WNĘTRZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1441U PROJEKTANT ARANŻACJI WNĘTRZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: architekt wnętrz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komputerowe wspomaganie projektowania CAD

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt wnętrz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POKOJOWA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Radomsko (łódzkie)

TRAKTORZYSTA - PRACOWNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ - od 2 000 PLN

prace ciągnikiem, obsługa bydła
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wilczęta (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER BUDOWY - od 3 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Rogoźnica (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Olszewo-Borki (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

Diagnozowanie i przeprowadzanie terapii dzieci z wadami postawy i dorosłych z bólami kregosłupa, wykonywanie masażu.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Siedlce (mazowieckie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT SEKCJA EKONOM.-FINANS. + ST PO WER - 997,4 PLN

- wdrożenie do rozliczania kosztów w systemnie finansowo-księgowym oraz do oprogramowania w systemie excel, sprawdzania prawidłowości rolziczenia kosztów wg. miejsc ich powstania,- rozliczanie poleceń wyjazdów służbowych oraz pobranych zaliczek,- prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej środków trwałych, uzgadnianie ksiag inwentarzowych,- prowadz. rejestrów bankowych i raportów kasowych,- rozliaczanie i sporządzanie raportów otrzymanych dotacji celowych,- dekretowanie, księgowanie i prowadzenie rejestrów, spr. zasadności przekazywanych do Działu Rachunkowości dokuemtnów oraz ich analiza,- naliczanie amortyzacji od środków trwałych.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

naprawa i wykonywanie instalacji elektrycznych, sieci kablowych, montaż kanalizacji kablowej i teletechnicznejwymagania:wykształcenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane doświadczenie Praca na terenie Bydgoszczy i okolic
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

Naprawa samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Stopnica (świętokrzyskie)

TOKARZ-FREZER - od 1 850 PLN

przygotowanie procesów obróbki skrawaniem, wykonywanie na maszynach skrawajacych róznych prac tokarskich i frezarskich np. toczenie powierzchni, roztaczanie otworó, przecinanie nacinanie gwintów, frezowanie powierzchni płaskich, nacinanie kanałków, wykonywanie prac slusarskich, znajomośc rysunku, wykonywanie usług u klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ciechów (dolnośląskie)

POMOC FLORYSTY/ SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wykonywanie projektów dekoracji roślinnych, przygotowywanie materiału roślinnego, suszu i sztucznych roślin do wykonania dekoracji,wykonywanie dekoracji roślinnych różnego typu, utrwalanie roślin różnymi metodami,pakowanie gotowych kompozycji,stylizacja wnętrz materiałem roślinnym w hotelach, biurach, sklepach, przygotowywanie wystaw roślinnych, obrót materiałem florystycznym
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Żory (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Chwaszczyno (pomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO, MOTOCYKLOWEGO - do 1 050 PLN

Przygotowywanie pojazdu do naprawy mechanicznej, przygotowywanie pojazdu do wydania klientowi, montaż nowych pojazdów.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Forma zawarcia umowy : zlecenie z odprowadzeniem składek na ubezpieczenie społeczne.Wymiar czasu pracy : wg potrzeb w godz 7-21 ok 80 godzin miesięcznie.Oferta pracy znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Wrocław (dolnośląskie)

SKŁADACZ-PAKOWACZ - od 13 PLN

pakowanie produktów gotowych i półproduktów na linii produkcyjnej, wkładanie gotowych opakowań do kartonów lub na palety, obsługiwanie urządzeń pakukących, etykietowanie produktów
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Gądki (wielkopolskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Iwonicz (podkarpackie)

OPERATOR DŹWIGU - od 1 850 PLN

Operator dźwigu 14 ton i 45 ton
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

prace stolarkie
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Powałki (pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA - do 8 000 PLN

- testowanie wdrożonych kontroli wewnętrznych,- przygotowanie dokumentacji testowej zgodnie z rocznym planem SOX oraz dla innych projektów ad-hoc,- wspieranie fazy dokumentowania i "walkthrough" procesów kontroli wewnętrzne oraz nowych obszarów SOX,- wykonywanie czynności w ramach pozostałych uzgodnionych zleceń oraz procedur w obszarze kontroli wewnętrznej/zarządzania ryzykiem/projektowania i implementacji procesów,- gotowość do wyjazdów służbowych do 75% czasu pracy do krajów Europy Zachodniej.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZATACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SAL DZIECIĘCYCH, PODAWANIE POSIŁKÓW, ZMYWANIE NACZYŃ, POMOC W OPIECE NAD DZIEĆMI.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ROSZCZEŃ - od 2 000 PLN

Praca biurowa, obsługa komputera i programów Ms Office. Prowadzenie rozmów z prawnikami, psychologami i klientami spółki. Pisanie pism, zawieranie umów cywilno-prawnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Czosnów (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:bieżąca obsługa klienta poprzez prawidłowe naliczanie i pobieranie należności przy wykorzystaniu terminalu fiskalnego oraz płatniczego, kontrola jakości, ilości towarów handlowych znajdujących się w sklepie; odpowiednia ekspozycja towarów handlowych; przestrzeganie zasad BHP i p.poż.; dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Twarda (łódzkie)

STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

STYLISTKA PAZNOKCI
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ASYSTENT DS. RYNKU WSCHODNIEGO - od 3 000 PLN

analiza i marketing rynku wschodniego, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Gubin (lubuskie)

SPECJALISTA DS. DETAILINGU - od 2 000 PLN

mechaniczna korekta lakieru wraz z przygotowaniem, nakładanie warstw ochronnych na lakier, szyby oraz felgi
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Jaworzno (śląskie)