Praca 1378U - DORADCA KLIENTA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1378U - DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

SPECJALISTA DO SPRAW FINANSOWO - KSIĘGOWO - KADROWYCH - 1 700 - 3 000 PLN

prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej firmy,weryfikacja i kontrola poprawności formalno-rachunkowej dokumentów, księgowych krajowych izagranicznych;archiwizacja dokumentów,ewidencja dokumentów księgowych w systemie,inne zadania z zakresu rozliczeń księgowych,
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - do 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gdańsk (pomorskie)

REFDO30 - PRACOWNIK MAGAZYNU - PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie artykułów spożywczych i kosmetycznych do kartonów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 12,5 PLN

Czynności magazynowe: wkładania, wydawanie, przyjmowanie oraz załadunek towaru w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wojkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Żywiec (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

produkcja ciast
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Lubochnia (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż dla osób 30-50, przyjmowanie i wysyłka korespondencji, rejestrowanie i wprowadzanie pism do sysytemu, przygotowywanie pism na potrzeby Zarządu Spółki, archiwizacja dokumentów, obsługa interesantów, udzielanie informacji, udział w tworzeniu dokumentacji wykonawczej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

naprawa maszyn rolniczych oraz sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Królikowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK - do 1 850 PLN

Zakładanie, utrzymanie zieleni miejskiej, wykonywanie ciągów pieszych na terenie miasta.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Lubaczów (podkarpackie)

KSIĘGOWY - od 3 400 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumentów na rachunkach klientów; bezpośredni kontakt z klientem w języku hiszpańskim.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

podawanie towaru, układanie, sprzątanie, zamawianie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fisklanej,
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szydłowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

pracownik biurowy w zakresie ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Złotoryja (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

sortowanie i pakowanie owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Chociw (łódzkie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej oraz programu magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zambrów (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa komputera, wprowadzenie danych, pisanie pism urzędowych, archiwizacja
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Oleśnica (dolnośląskie)

52U - INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK LINII MONTAŻOWEJ - od 3 000 PLN

obsługa prasy mimośrodowej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Krosno (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. KLIENTÓW WIETNAMSKICH - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów klientom wietnamskim, kontakty z klientami i dostawcami wietnamskimi, promocja firmy, wykonywanie zleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWI AZKÓW: pomoc przy zagospodarowywaniu terenów zielonych, brukowanie małych powierzchni; WYMAGANIA: wykształcenie - brukarz lub osoba do przyucznia, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B; MIEJSCE PRACY: Koszęcin, woj. śląskie
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Koszęcin (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

Tworzenie pism, weryfikacja dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestrów, realizacja zadań związanych z promocją i reklamą spółki, tworzenie baz danych, diagnozy potrzeb klientów, obsługa sekretariatu, przygotowywanie szkoleń i konferencji, sali miejskiej.Umowa o pracę na czas określony - 4 miesiace.
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Sandomierz (świętokrzyskie)

TATUAŻYSTA - od 3 000 PLN

Wykonywanie tatuaży realistycznych na zlecenie pracodawcy. Pracana umowę o dzieło ok. 80h miesiecznie.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

Asystent prawny- oferta stażu realizowana ze środków (Algorytm) wymagania: wykształcenie wyższe prawnicze, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

przygotowanie i produkcja potraw, obróbka termiczna potraw
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Pruszków (mazowieckie)

KELNER BARMAN - od 12 PLN

Obsługa klientów lokalu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Janowiec (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU (OFERTA DLA OSÓB PO 50 ROKU ŻYCIA) - do 1 850 PLN

przewóz osób na trasie Krosno - Wola Komborska - Krosno
kontakt przez PUP - 2014-06-18 - Krosno (podkarpackie)