Praca 1206U - REFERENT W DZIALE PRAWNYM Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1206U - REFERENT W DZIALE PRAWNYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Czynnosci w zakresie obowiązków technika farmaceutycznego
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Chmielnik (świętokrzyskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - 997,4 PLN

rekrutacja pracowników, weryfikacja cv, budowanie profilu kandydata, redagowanie ogłoszeń, pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Pruszków (mazowieckie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

sortowanie i układanie tarcicy
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Biała Niżna (małopolskie)

DYREKTOR MARKETINGU NA OBSZAR AZJI, AFRYKI, ZACHODNIEJ EUROPY - od 6 500 PLN

Zarządzanie pracą pionu. Tworzenie i realizacja strategii marketingowej spółki na powierzonym obszarze. Nawiązywanie relacji biznesowych oraz ich podtrzymywanie. Analiza potrzeb rynkowych. Udział i reprezentowanie Spółki podczas krajowych i zagranicznych wydarzeń branżowych (targi, konferencje). Współdziałanie z innymi pionami i jednostkami organizacyjnymi spółki. Współdziałanie i koordynacja w ramach grupy kapitałowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

odbieranie dzieci ze szkoły, pomoc w odrabianiu lekcji, organizowanie czasu wolnego, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, przygotowywanie prostych posiłków dla dzieci, prowadzenie imprez urodzinowych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Izabelin (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - 11 - 15 PLN

Montaż elektryki w podzespołach reklamowych, montaż elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, drewnianych itp., dbałość o powierzone urządzenia, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Siedlce (mazowieckie)

1524U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Radom (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

segregacja odpadów i tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Rojęczyn (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

mieszanie surowców zgosnie z recepturami, przekładanie i nadziewanie różnymi masami, formowanie i wypiekanie lub smażenie
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Mieszkowice (zachodniopomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 1 600 - 2 500 PLN

szycie na maszynach typu Juki, Owerlock, dbanie o stanowisko pracy, umiejętność korzystania z żelazka przemysłowego
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe w budynkach mieszkalnych i biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Wieluń (łódzkie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Skierniewice (łódzkie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

praca sekretarki medycznej
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Olkusz (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Pakowanie produktów z oferty organizatora, dbanie o porzadek w miejscu pracy, załadunek i rozładunek transportów, przygotowywanie wysyłek sklepu internetowego, przygotowywanie zamówień z zachowaniem terminów realizacji.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Chmielniki (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT W DZIALE HANDLOWO-ADMINISTRACYJNYM - od 2 100 PLN

kompleksowa obsługa biura, sporządzanie dokumnetacji i raportów z zakresu ochrony środowiska, obsluga programu gospodarki odpadami
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Dąbrowa (łódzkie)

KONSULTANT W CENTRUM SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ - od 12 PLN

wsparcie techniczne klientów przez telefonsprzedaż produktów telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY (RPO) - 997,4 PLN

Obsługa klientów biura podróży, odpowiadanie na zapytania klientów, wyszukiwanie i prezentowanie ofert, obsługa sprzętów biurowych, obsługa systemów rezerwacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

przygotowywanie i sprzedaż towarów, głównie klientom pochodzenia wietnamskiego, organizacja pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HYDRAULIK - do 1 100 PLN

Osoba odpowiedzialna za demontaż intalacji C.O. starych systemów. Wykonywanie instalacji Kan-Therm w brygadach 3-5 osobowych ukraińskojęzycznych bez nadzoru na podst. zlecenia. Wykształcenie zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata na stanowisku hydraulika. Kompletny kurs systemów KAN-THERM, praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Ząbki (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - do 1 900 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gdynia (pomorskie)

KOSMETYCZKA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi, masaż twarzy
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chrzanów (małopolskie)

TOKARZ W METALU - od 1 920 PLN

Obróbka mechaniczna elementów metalowych, programowanie w systemie Heidenhain iTNC530i, kontrola wymiarów detali, korekty programów, optymalizacja czasów obróbki
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

mycie naczyń, sprzątanie stanowisk pracy, pomoc przy produkcji mięsnej
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)