Praca SPRZĄTACZKA Świdnica Lux Medical Care

Stanowisko: SPRZĄTACZKA

Wynagrodzenie: od 11,2 PLN

Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie marketu

Data publikacji: 2016-12-06

Lokalizacja: Świdnica (dolnośląskie)

Pracodawca: Lux Medical Care

Rynek 1A, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,2 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11,20 zł brutto na godzinę

Nazwa stanowiska: SPRZĄTACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: sprzątaczka biurowa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,2 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Lux Medical Care

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzątaczka biurowa

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - do 2 050 PLN

Sprzątanie mieszkań na wynajem, sprzątnie mieszkań wynajętych, sprzątanie biura, klatek schodowych, utrzymywanie porządku na posesji, pranie poscieli, zmiana pościeli. Miejsce pracy: Siechnice, ul. Modrzewiowa, później wg zleceń,160 h pracy w miesiącu, praca na dwie zmiany 8-16, 13-21,Sala B
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU-247 - od 1 850 PLN

transport miejski- przewożenie pasażerów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 470 - od 2 000 PLN

proste prace ślusarskie i monterskie, pomoc w procesie produkcyjnym, obsługa maszyn produkcyjnych, możliwość przyuczenia w zawodzie.
PPHU SEVERUS Dariusz Politacha - 2017-03-22 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

- sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz socjalnych od pn do pt
FHU SETI - 2016-09-06 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

według zawodu
MAGNOLIA Spółka zo.o. Lubsko - 2016-04-07 - Lubsko (lubuskie)

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz hal produkcyjnych
I. P.P.H.U. "ELFACH" S.C. II. P.P.H.U. "ELFACH"-IGNASIAK STANISŁAW - 2017-04-06 - Biała (łódzkie)

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Nadolany (podkarpackie)

porządkowanie sal przedszkola i szkoły
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pobiedziska (wielkopolskie)

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, hal produkcyjnych
Prometeusz Sp. z o.o. - 2017-04-03 - Chmielów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1286 - od 2 000 PLN

prace biurowe związane z przyjęciem, sprzedażą towarów, fakturowanie, reklamacje
"MEBEL-STYL" S.C. ADAM PAPRZYCKI HALINA PAPRZYCKA JOANNA KOSIŃSKA - 2016-08-25 - Świdnica (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU -153 - od 1 000 PLN

załącznik nr 5przewóz osób zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy
P.W. Henryk DYRDA - 2016-02-04 - Słotwina (dolnośląskie)

POKOJOWA/POMOC KUCHENNA - 509 - 2 400 - 2 500 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych, pomieszczeń ogólnodostępnych, ciągów komunikacyjnych w hotelu, pomoc w kuchni - mycie naczyń, sprzątanie, obróbka wstępna produktów
"JAWA J.JANOWSKI K.JANOWSKA SPÓŁKA JAWNA" - 2017-03-29 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

utrzymanie czystości w budynku piętrowym
GRAWITACJA Agnieszka Łaskarzewska - 2017-04-07 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

Prace sprzątaczki
MUSTANG Marcin Piotrowski - 2016-07-21 - Mosty (pomorskie)

-utrzymanie czystości we wszystkich gabinetach i pomieszczeniach biurowych-segregacja odpadów i usuwanie ich z pomieszczeń zgodnie z instrukcją o postępowaniu z odpadami
"Epoka" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - 2016-05-25 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - 1849 - od 1 850 PLN

Praca zmianowa w recepcji hoteu FADO w centrum Świdnicy
"PEBEK" SP. Z O. O. - 2016-11-08 - Świdnica (dolnośląskie)

Prace porządkowo-sanitarne na oddziale szpitalnym.
SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o. - 2017-06-26 - Żary (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 11 PLN

PRACE PORZĄDKOWE PO BUDOWIE: ZAMIATANIE, ODKURZANIE, MYCIE OKIEN, PARAPETÓW I DRZWI, MYCIE PODŁÓG ITP.
ARTES Piotr Sarzyński - 2016-06-10 - Rzeszów (podkarpackie)

DZIENNIKARZ -2045 - od 2 000 PLN

redagowanie tekstów prasowych, komunikatów informacyujnych, gromadzenie materiałów do tworzenia artykułów, reportaży, przeprowadzanie wywiadów, wykonywanie dokumentacji fotograficznej, wizualnej oraz audio.
PORTAL ŚWIDNICA24.PL MAREK KOWALSKI - 2016-12-08 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 875 - od 2 100 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy, wykładanie towaru, prace porządkowe
Jeronimo Martins Polska S.A - 2016-06-21 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (0,5 ETATU) - od 1 075 PLN

- Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych;- Aktywna sprzedaż towarów handlowych.
kontakt przez OHP - 2017-07-31 - Trawniki (lubelskie)

Sprzątanie domu seniora, przestrzeganie wymogów sanepidu w związku ze środkami chemicznymi. Wysokość wynagrodzenia: podstawa + premia. Wymagania: wykształcenie podstawowe.
"SENIOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-09 - Rumia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 050 PLN

SPRZĄTANIE POKOI I INNYCH POMIESZCZEŃ W PLACÓWCE
PHU "Magnes" Centrum Psychoterapii - 2017-08-07 - Tupadły (pomorskie)

Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach budynków szpitala, przychodni specjalistycznej oraz administracji. Zgłoszenia kandydatów - telefoniczne lub CV na e-mail.
SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA BOŻEGO W ŁODZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-26 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzatanie pwoeirzchni sali i kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Luchowo (wielkopolskie)

KUCHARZ - 555 - od 4 500 PLN

przygotowanie posiłków zgodnie z recepturą restauracji
DEKA Agnieszka Sączawa-Kwiatkowska - 2017-04-03 - Świdnica (dolnośląskie)