Praca ŚLUSARZ Libiąż kontakt przez PUP

Stanowisko: ŚLUSARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: czyszczenie elementów stalowych,montaż elementów stalowych

Data publikacji: 2017-08-25

Lokalizacja: Libiąż (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Libiąż, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
czyszczenie elementów stalowych,montaż elementów stalowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ŚLUSARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Libiąż

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: ślusarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: poządane wykształcenie zawodowe,średnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV oferta stażu przeznaczona dla osób zarejestrowanych w tut.Urzędzie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy:
spawanie konstrukcji stalowych, obudów ścian , uslugi ślusarskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ślusarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy