Praca PRAKTYKANT W WYDZIALE BADAŃ ANKIETOWYCH Katowice URZĄD STATYSTYCZNY W KATOWICACH

Stanowisko: PRAKTYKANT W WYDZIALE BADAŃ ANKIETOWYCH

Wynagrodzenie: nieodpłatny

Zakres obowiązków: Zapoznanie się z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą Urzędu - zapoznanie się z zadaniami realizowanymi w Wydziale - poznanie metodologii z zakresu badań ankietowych - bieżące wsparcie pracy komórki - pomoc w opracowywaniu badań ankietowych - udział w pracach związanych z archiwizacją dokumentów

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Pracodawca: URZĄD STATYSTYCZNY W KATOWICACH

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
OWOCOWA 3, 40-158 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
Zapoznanie się z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą Urzędu - zapoznanie się z zadaniami realizowanymi w Wydziale - poznanie metodologii z zakresu badań ankietowych - bieżące wsparcie pracy komórki - pomoc w opracowywaniu badań ankietowych - udział w pracach związanych z archiwizacją dokumentów

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Liczba godzin pracy w tygodniu: 30

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska: PRAKTYKANT W WYDZIALE BADAŃ ANKIETOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Katowice

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2016

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność współpracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: rzetelność przy realizacji powierzonych zadań

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Nazwa pracodawcy: URZĄD STATYSTYCZNY W KATOWICACH

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Statystyczny w Katowicach

Adres pracodawcy:
OWOCOWA 3, 40-158 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Katowice

Gmina pracodawcy: Katowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katowice

Ulica pracodawcy: OWOCOWA

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Urząd Statystyczny w Katowicach

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 1

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
Poznanie profilu struktury organizacyjnej oraz zakresu i rodzaju działalności Urzedu - praktyczne stosowanie wewnętrznych regulacji prawnych i procedur - doskonalenie umiejętności pracy w zespole

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.02.2016

Data dodania oferty pracy: 23.02.2016

Oferta pracy ważna do: 27.06.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 23.02.2016

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka

Podobne oferty pracy

SCRUM MASTER - od 7 000 PLN

- Pełnienie roli Scrum Mastera w wieloosobowym zespole. Odpowiedzialność za przestrzeganie i sprawny przebieg zwinnych procesów oraz metodyki. Wspomaganie przebiegu zdarzeń scrumowych. Znajdowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu. Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego jest wymagana w codziennych kontaktach z klientami z Rosji, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Austrii w celu realizacji zadań, ustalania priorytetów i szczegółów technicznych produktu z klientem.- Wynagrodzenie: 7000 zł/brutto. Praca na umowa o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące. Kolejna umowa na czas nieokreślony.- Praca: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatycznym. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu scrumowego zespołu. Wymagana znajomość zwinnych metodologii zarządzania projektami (Agile, Scrum); Praktyczna znajomość procesów tworzenia i testowania oprogramowania; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego. Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku; Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne; Znakomite umiejętności komunikacyjne. Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

- Sprzedaż lodów, ciast, kawy, napojów, gofrów w Lodziarni w Centrum Handlowym.- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto + premia uznaniowa. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Kolejna umowa na 6 miesięcy lub 1 rok. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca zmianowa w godzinach: 8:00-22:00 + soboty, niedziele, święta - według grafiku. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku. Wymagana aktualna Książeczka sanepidu. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i ze względu na obsługę również klientów zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Katowice (śląskie)

STAŻYSTA (PO V WO 1111.11.2017) - od 2 000 PLN

Szczegółowe informacje o konkursie, sygn. PO V WO 1111.11.2017 znajdują cię na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Katowicach: www.katowice.po.gov.pl ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- obsługa aplikacji biurowych,- obsługa Systemu Informatycznego Prokuratury Libra 2.5- porządkowanie i zszywanie akt oraz sporządzanie ich kserokopii,- przyjmowanie i rejestrowanie wpływającej korespondencji,- redagowanie pism i przepisywanie zleconych tekstów,- przygotowywanie dokumentów do ekspedycji,- wykonywanie czynności związanych z archiwizacją akt,- wykonywanie czynności związanych z uzyskiwaniem informacji z baz danych KRK, KCIK, PESEL, REGON, KRS i innych zewnętrznych baz danych.- Na wskazanym powyżej wakacie może być zatrudniona osoba niepełnosprawna, której stopień niepełnosprawności pozwala na zatrudnienie na stanowisku objętym konkursem.- Wynagrodzenie: 2000 zł brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 7:30-15:30. Wymagania niezbędne: - pełna zdolność do czynności prawnych,- niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe oraz nie prowadzenie przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku objętym konkursem, - wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny,- umiejętność obsługi komputera,- nieposzlakowana opinia. Wymagania dodatkowe: - komunikatywność,- kreatywność,- umiejętność pracy w zespole,- samodzielność w działaniu,- odporność na stres,- umiejętność przygotowywania jasnych i zwięzłych wypowiedzi na piśmie.
PROKURATURA OKRĘGOWA W KATOWICACH - 2017-07-25 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 15 PLN

prace budowlane, możliwość przyuczenia, praca na terenie woj. śląskiego
Novum Invest Silesia Sp. z o.o. Sp.K. - 2016-01-26 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTANIE SALONU SAMOCHODOWEGO - od 13 PLN

- Sprzątanie salonu samochodowego w Katowicach Dąbrówce Małej.- Wynagrodzenie: 13,00 zł/brutto. Zlecenie na czas nieokreślony.- Zlecenie 15:00-20:00 + soboty. Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (506-118-155) w godz.: 10:00-15:00.
"SECURITY GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / Zakład Pracy Chronionej - 2017-07-27 - Katowice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.Prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wyliczenie wynagrodzeń i zobowiązań publiczno-prawnych z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych. Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (PFRON, SODiR, ZUS, US, GUS). Obsługa kadrowo płacowa wg w/w czynności w zakresie około 700 osób. - Wynagrodzenie: 1850 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca na pełny etat.- Praca: 7:00-15:00. Wymagania: wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry - płace itp. Wymagane udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku w zakresie kadr i płac minimum 2 lata. Kontakt wyłącznie telefoniczny (7:00-15:00) (tel.: 32-729-80-47, 507-816-717) lub e-mail: biuro (at) invex.pl
"INVEX GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-15 - Katowice (śląskie)

MONTER KAMIENNYCH ELEMENTÓW BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

- Wykonywanie z kamienia, cegły, bloczków, pustaków itp. materiałów konstrukcyjnych i nie konstrukcyjnych elementów budowlanych. Montaż elementów kamiennych, odlewów betonowych, cokołów, balustrad, ogrodzeń.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice, teren RP (wg zleceń).- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Wymagane umiejętności: montowania elementów kamiennych; wykonywania elementów budowlanych z materiałów konstrukcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Katowice (śląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI INTERNETU (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

- Aktualizacja baz danych na stronach zakupowo-sprzedażowych, bieżąca realizacja zamówień klienta, prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem towaru oraz sprzedażą detaliczną.- Wynagrodzenie: 1850 zł brutto + premia uznaniowa. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Następnie umowa na czas określony - 12 miesięcy. Praca na pełny etat.- Praca po 8 godzin dziennie między 8:00-18:00.Mile widziane doświadczenie w obsłudze portali zakupowo-sprzedażowych (allegro, e-bay, itp). Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym- jednak nie jest to warunek konieczny. Wymagana biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz programów MsOffice (Word, Excel). Kontakt wyłącznie telefoniczny (533-580-003) w godz.: 9:00-15:00 lub e-mail: elzbietagorecka (at) wp.pl
RADOSŁAW AUGUŚCIK - 2016-08-17 - Katowice (śląskie)

ELEKTRYK - 2 600 - 3 200 PLN

- Wykonywanie instalacji elektrycznych. Praca według planów instalacyjnych. Kładzenie tras kablowych. Montaż gniazdek i przełączników, szaf sterowniczych. Montaż oświetlenia. Praca na terenie Katowic (Osiedle Witosa).- Wynagrodzenie: 2600 do 3200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę tymczasową na początek 1 miesiąc, kolejna umowa na 6 miesięcy. Istnieje możliwość podpisania kolejnych umów. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie zawodowe elektryczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia SEP do 1 kV. Kontakt telefoniczny (9:00-17:00) (Tel. 786-294-431) lub e-mail: info (at) ccmcc.pl
CCM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-07 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 2 200 PLN

- Prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników, w tym przygotowywanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy, rozwiązaniem umowy o pracę oraz przebiegiem stosunku pracy. Prowadzenie ewidencji czasu pracy. Przygotowywanie skierowań na badania wstępne, badania okresowe i badania kontrolne oraz kontrolowanie aktualności badań lekarskich pracowników. Przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji dotyczącej pracowników. Archiwizacja dokumentacji kadrowej.- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na terenie Polski. Aktywne pozyskiwanie pracowników do pracy z Ukrainy, Rosji i Mołdawii. Wsparcie pracowników z Ukrainy, Rosji i Mołdawii w pierwszym okresie adaptacji w Polsce. Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dedykowanym klientem.- Wynagrodzenie: 2200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony: 18.08.2017 r. do 17.08.2018 r. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy.
WORK EUROPA UA-MD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-07 - Katowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA (KUCHNIA BISTRO SALONU SAMOCHODOWEGO) - 2 000 - 2 057 PLN

- Praca w kuchni BISTRO na terenie salonu samochodowego.- Wynagrodzenie: od 2000 zł brutto + premia uznaniowa, do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe. - Praca: 10:00-18:00. Mile widziane doświadczenie w gastronomii, ale niekoniecznie - pracodawca zapewnia przeszkolenie. Kontakt wstępnie telefoniczny (7:00-15:00) celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail: m.bohn (at) mmcars.pl- Praca: 10:00-18:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie w gastronomii, ale niekoniecznie - pracodawca zapewnia przeszkolenie. Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-15:00) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Lotnisko 81, 40-271 Katowice).
M&M CARS Piotr Mozdyniewicz - 2017-05-26 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- Rozładunek i załadunek dostaw. Zabezpieczanie jakościowe towaru, foliowanie. Ilościowa i jakościowa kontrola dokumentów. Prawidłowe zarządzanie gospodarką magazynową.- Wynagrodzenie: od 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe.- Praca: 7:30-15:30. Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane średnie techniczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi komputera. Wymagana znajomość obiegu dokumentacji magazynowej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.
RADIOSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-23 - Katowice (śląskie)

PORTIER - GOSPODARZ BUDYNKU - od 9,17 PLN

- Wydawanie kluczy. Sprzatanie i pilnowanie obektu. - Wynagrodzenie: 9,17 zł/brutto. Praca na umowę zlecenie 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia. Wymagana osoba BEZ nałogów. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 504-449-525) w godzinach: 8:00-18:00.
A.B.K. PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI BEATA KUBERA - 2016-07-25 - Katowice (śląskie)

SZLIFIERZ NARZĘDZIOWY - od 13 PLN

- Szlifowanie narzędziowy. Praca na szlifierkach narzędziowych.- Wynagrodzenie: od 13 zł/brutto/godzina + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca zmianowa: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe: Szlifierz. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość rysunku technicznego. Wymagana znajomość narzędzi pomiarowych (nie dotyczy elektronarzędzi). Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-14:00) (Tel. 32-735-00-00 w. 432) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Modelarska 11, 40-142 Katowice) lub e-mail: kadry (at) fasing.com.pl
FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-06 - Katowice (śląskie)

OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO - 16 - 25,4 PLN

- Obsługa wózka widłowego. Praca na dziale produkcyjno - magazynowym.- Wynagrodzenie: 16,00-25,40 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące z moliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane jest w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-6:00.Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe minimum 3 miesiące. Chęć do pracy. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (8:00-15:00) (519-820-943).
Automotive Assembly Systems sp. z o.o. - 2017-09-29 - Katowice (śląskie)

SPECJALISTA DS. LICENCJI - 2 400 - 3 000 PLN

- Zawieranie umów generalnych dotyczących odtwarzania utworów muzycznych i słownomuzycznych.- Wynagrodzenie: 2400-3000 zł/brutto + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-15:00, 11:00-18:00. Wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy telefonie, w callcenter lub sprzedaży. Wysoka kultura osobista. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: cos4 (at) stoart.org.pl
ZWIĄZEK ARTYSTÓW WYKONAWCÓW STOART - 2017-02-23 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 335 PLN

- Sprzątanie biur, korytarzy, sanitariatów.- Wynagrodzenie: 335 zł/brutto/miesięcznie (250 zł/netto/miesięcznie). Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane jedną godzinę dziennie w godzinach: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie w NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przyuczycie. Wymagana osoba BEZ nałogów. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-15:00) (Tel. 600-382-727) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Ks. Piotra Ściegiennego 7, 40-114 Katowice).
BIUROWE.COM.PL. S.C. JOANNA MICHALSKA-TRZASKA, TOMASZ TRZASKA - 2016-06-22 - Katowice (śląskie)

SPAWACZ / PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

- Analizowanie rysunków zestawieniowych złożonych konstrukcji stalowych. Czytanie szkiców elementów spawanych. Przygotowywanie technologii procesów spawalniczych i doboru parametrów spawanie w zależności od rodzaju konstrukcji. Wykonywanie operacji spawania gazowego lub elektrycznego różnymi technikami wg ustalonych technologii. Obsługa i konserwacja urządzeń wykorzystywanych podczas spawania gazowego lub elektrycznego. Ustalenie metod obróbki cieplnej koniecznej do usunięcia naprężeń i deformacji oraz uzyskania odpowiedniej struktury spoin. Sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złącz spawalniczych. Praca w delegacji. - Wynagrodzenie: 2800 zł/brutto + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony 5 lat.- Praca: 6:00-14:00 lub 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Wymagany minimum 1 rok doświadczenia na wskazanym stanowisku. Wymagany brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (695-199-911) (7:00-15:00) lub e-mail: praca (at) uniserv.pl
"UNISERV - PIECBUD" SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-03-23 - Katowice (śląskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

- Odbieranie telefonów. Meldowanie i wymeldowywanie klentów. Sprzedaż usług hotelowych. Obsługa programu hotelarskiego.- Wynagrodzenie: od 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe. Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w systemie zmian 12 - godzinnych, w tym w porze nocnej, w weekendy i święta. Od kandydatów do pracy na stanowisku recepcjonisty hotelowego oczekujemy: wykształcenia co najmniej średniego, ukończonego technikum hotelarskiego lub doświadczenia na stanowisku recepcjonisty lub na innym stanowisku związanym z obsługą klienta, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, wysokiej kultury osobistej, Mile widziane osoby studiujące w trybie zaocznym. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: mieczyslaw.kucharski (at) vip.onet.pl
"GASTRO-MAR" SPÓŁKA CYWILNA RAFAŁ KUCHARSKI, MARZENA MILNER - 2016-02-25 - Katowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Gotowanie i przygotowanie dań.
F.P.H.U. "GASTRO- SERWIS II" Janusz Langfort - 2016-10-20 - Katowice (śląskie)

FREZER CNC - od 16,5 PLN

- Obsługa maszyn CNC. Montaż zespołów na podstawie dokumentacji technicznej. Wykonywanie kontroli jakości. - Wynagrodzenie: 16,50 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Potem umowa na 2 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 + soboty. Wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe. Osoba do przyuczenia. Zdolności manualne, analityczne myślenie, dokładność, dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych, wysokie chęci do nauki i pracy (pracodawca finansuje praktyczny kurs CNC), zainteresowanie technologią/programowaniem. Kontakt e-mail: kadry (at) nikelman.pl.
CNC EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-28 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNU - od 12 PLN

prace magazynowe, przygotowywanie produktów do wysyłki, kompletowanie zamówień w godz. 16.00 - 20.00
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Katowice (śląskie)

OLIGOFRENOPEDAGOG - od 2 000 PLN

- Realizacja wychowania przedszkolnego oraz rewalidacji dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Prowadzenie zajęć indywidulanych i grupowych z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Prowadzenie obserwacji pedagogicznych / diagnozy pedagogicznej mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci, dokonywanie ewaluacji rozwoju dziecka oraz dokumentowanie tych działań. Wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Współpraca ze specjalistami świadczącymi kwalifikowaną pomoc psychologiczno - pedagogiczną, inną.- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto, do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca na umowę o pracę na poczatek na okres próbny do trzech misięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe. - Praca: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności: Pedagogika Przedszkolna lub Pedagogika Wczesnoszkolna. Dodatkowo wymagane są KONIECZNIE kwalifikacje do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi na przykład: studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki lub pedagogika specjalna lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w pracy z dziećmi, ale niekoniecznie -> może być absolwent bez doświadczenia. Na stanowisko mogą aplikować również osoby niepełnosprawne. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: gabinet (at) persona-psycholog.pl
TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY KRAINA MARZEŃ - 2017-08-17 - Katowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

- Kompleksowa obsługa klienta w oddziale. Praca z klientem zaległościowym w terenie. Aktywna sprzedaż produktów. Aktywne pozyskiwanie klientów.- Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 2 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: hr (at) capitalservice.pl
CAPITAL SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA - 2015-11-20 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- Przyjmowanie i wykładanie towaru zgodnie z dokumentacją. Dbanie o powierzony towar i mienie firmy. Układanie towaru na regałach. Dbanie o porządek na magazynie. Firma specjalizuje się w handlu częściami do samochodów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep. Praca na terenie Katowic - Piotrowic.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 7:00-15:00 lub 10:00-18:00 + czasami soboty: 7:00-13:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana silna motywacja do pracy. Dynamizm w działaniu. Wymagana osoba BEZ nałogów.
WZM MARIA SKUPIEŃ - 2016-05-31 - Katowice (śląskie)

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - od 5 500 PLN

- Współpraca z klientami firmy w zakresie wspierania działań eksportowych. Współpraca z działem marketingu. Współpraca z działami: sdministracji sprzedaży, obsługi klienta, zarządem. - Wynagrodzenie: 5500 zł/brutto/miesięcznie + możliwa prowizja. Praca na umowę zlecenie na okres 1 roku.- Praca zdalna wykonywana w miejscu zamieszkania. Wymagane wykształcenie wyższe. Biegła obsługa komputera, pakietu Office. Doświadczenie we współpracy z imorterami lub eksporterami, dystrybutorami, sieciami handlowymi. Znajomość procedur eksportowych. Udokumentowane doświadczenie w eksoprcie / imporcie. Komunikacja personalna B2B. Znajmość języka angielskiego w stopniu biegłym w mowie i piśmie lub znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym w mowie i piśmie lub znajomość każdego innego języka obcego w stopniu biegłym w mowie i piśmie. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: info (at) polskieksport.com.pl
MQX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-01 - Katowice (śląskie)

POKOJOWA - od 5,5 PLN

- Sprzątanie pokoi hotelowych wraz ze ścieleniem łóżek oraz sprzątaniem łazienek. - Praca w sytemie akarodowym. Wynagrodzenie: 5,50 zł/brutto za posprzątanie 1 niewielkiego pokoju. Praca na umowę zlecenie na okres 1 miesiąca, z możliwością przedłużenia. Możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony. - Zlecenie do wykonania w godzinach: 8:00-17:00 + niektóre soboty i niedziele. Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane --> zleceniodawca zapewnia przyuczenie. Miła aparycja. Osoby bez nałogów. Kontakt wstępnie telefoniczny (9:00-18:00) (Tel. 737-847-008) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice).
ROOM SERWIS FIRMA SPRZATAJĄCA PODPŁOŃSKI JAROSŁAW - 2016-05-20 - Katowice (śląskie)

NAUCZYCIEL MONTESSORI PRZEDSZKOLNY - NATIVE SPEAKER - od 5 000 PLN

- Prowadzeniu zajęć motodą Montessori w przedszkolu, opieka nad dziećmi, nauka języka angielskiego.- Wynagrodzenie: 5000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagany minimum roczny kurs kwalifikacyjny nauczyciela przedszkola Montessori.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Katowice (śląskie)

REFERENT DS. PERSONALNO - PŁACOWYCH - od 2 500 PLN

- Naliczanie płac. Przyjmowanie i zwalnianie pracowników. Wystawianie świadectw pracy. Obsługa kadrowa. Wystawianie faktur, ewidencjonowanie faktur i ich księgowanie. Sprawozdawczość GUS-owska. Deklaracje ZUS.- Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto na okresie próbnym + nagroda. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w naliczaniu płac i prowadzeniu kadr. Mile widziane osoby które pracowały w biurach rachunkowych. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: malgorzata.lasek (at) drogopol.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG "DROGOPOL-ZW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-16 - Katowice (śląskie)