PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY Żywiec oferta pracy kontakt przez PUP

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Żywiec (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: pomoc krawiecka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zdolności manualne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Nr w katalogu pracodawców (B)

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomoc krawiecka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Kroczewo (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 100 PLN

ochrona osób i mienia
Agencja Ochrony Guardia - 2017-12-27 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

praca na linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Aleksandria (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Parce fizyczne, obsługa maszyn elektrycznych (wiertark9i, młoty, szlifierki).
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Przystajnia-Kolonia (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY-FAKTURZYSTA - od 1 700 PLN

WYSTAWIANIE FAKTUR ORAZ ZAMAWIANIE TOWARÓW, MILE WIDZIANE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, OBOWIĄZKOWOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKUPRACA NA 0,5 ETATUWYNAGRODZENIE 1700,00 ZŁGODZINY PRACY OD 7-11MIEJSCE PRACY POLICE, UL. DWORCOWA 1
TADEUSZ ŁOŚKO - 2018-01-24 - Police (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - 2 000 - 2 150 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych/obsługa, sprzątanie terminala na lotnisku, sprzątanie sanitariatów
kontakt przez OHP - 2017-06-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 100 PLN

obsługa maszyn i montaż akcesoriów
kontakt przez OHP - 2018-02-13 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 160 PLN

Serwisowanie toalet przenośnych na terenie miasta Częstochowy oraz powiatu częstochowskiego.
Usługi Asenizacyjne Eco-Gryt Adam Szweda - 2017-09-08 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W CHLEWNI - od 1 000 PLN

karmienie prosiąt, loch, sprzątanie, dyspozycyjność ze względu na możliwość pracy w godzianch rannych i wieczornych; doświadczenie w pracy w chlewni
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Sucha (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie faktur dla księgowej, sprawdzanie WZ, współpraca z hurtowniami
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Chrząstowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO PRAC RĘCZNYCH PRZY PRODUKCJI OBUWIA - od 1 850 PLN

prace ręczne przy produkcji obuwia filcowego, klejenie itp.
Spółdzielnia Pracy Przemysłu Skórzanego "ŚWIT" - 2016-01-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK SORTOWNI I MAGAZYNU - od 1 000 PLN

Prace zlecone, w okresach wzmożonych dostaw/załadunków/sprzedaży w magazynach i sortowni owoców firmy, przy sortowaniu, kalibrowaniu, pakowaniu, przygotowywaniu towaru do transportu-sprzedaży, przy załadunku- w szczególności eksportu towarów za granicę, komunikacja w języku ukraińskim z kierowcami
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Dąbrówka Stara (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 800 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, ładowanie towaru
Eurowartex Sp. z o.o. Oddział Oborniki - 2017-06-22 - Oborniki (wielkopolskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 500 PLN

1) Świadczenie pracy socjalnej na rzecz osób dotkniętych kryzysami życiowymi oraz osób przebywających w mieszkaniach chronionych.2) Przeprowadzanie i aktualizacja wywiadów środowiskowych oraz ich dokumentowanie zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem celem rozpoznania i oceny sytuacji rodziny będącej w kryzysie.3) Wizyty w środowisku.4) Zakwaterowywanie i wykwaterowywanie osób w mieszkaniu chronionym i hostelu Ośrodka Interwencji Kryzysowej.5) Wspieranie osób zakwaterowanych całodobowo w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz w Mieszkaniach Chronionych, w wypełnianiu czynności życia codziennego m.in. sporządzaniu posiłków, przestrzeganiu higieny osobistej i utrzymaniu czystości oraz w prawidłowym sprawowaniu opieki nad dziećmi.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku - 2018-07-31 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń na linii produkcyjnej
GORTAN Sp. z o.o. - 2017-05-26 - Parczew (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 184 PLN

PAKOWANIE KAWY HERBATY, KONTROLA WAGI
kontakt przez OHP - 2017-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY + KIEROWCA (O) - do 2 100 PLN

Przygotwowanie i kompletowanie zamówień na paletach.
Justyna Pająk Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo-Uslugowe SPIDER - 2018-03-14 - Wola Dębińska (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Słonów (lubuskie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "EKO-REM" HENRYK SOWA - 2017-04-05 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 6 PLN

kompletowanie zamówień oraz pakowanie i etykietowanie produktów,załadunek i rozładunek towarów
kontakt przez OHP - 2017-07-21 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK DZIAŁU EKSPLOATACYJNO - INWESTYCYJNEGO. - od 1 750 PLN

Nadzór nad drobnymi robotami budowlanymi, remontami i robotami inwestycyjnymi. Nadzór nad infrastrukturą budowlaną, opracowanie koncepcji inwestycji wewnętrznych. Kontakt z pracodawcą: tel. (41) 346- 55-45 w. 230, adres e-mail:k.resztak (at) czerwonagora.pl
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze, gm. Chęciny - 2015-12-08 - Chęciny (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

tel. 77 4 000 246
PPUH "Paga-Pro" Sp. z o.o. Sp.k. - 2016-02-24 - Krapkowice (opolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą w dziale księgowości, archiwizacja dokumentów itp. I zmiana pn-sob. 08.00 - 16.00
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI - od 2 100 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych przy obsłudze maszyn
FABRYKA MEBLI "LIWEX" LIDIA SZARZYŃSKA WITOLD SZARZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA - 2018-07-03 - Zagórz (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 18 - 20 PLN

wykończenia, remonty
"REM-BUD" F.H.U. Klimas Michał - 2018-06-11 - Zawoja (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 180 PLN

ochrona osób i mienia na terenie sklepu spożywczego
ARGUS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2017-03-23 - Samborzec (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - WYKOŃCZENIOWY - od 2 800 PLN

Prace wykończeniowe oraz prace montażowe.Miejsce pracy: Kraków oraz sporadyczne delegacje na terenie Polski.
MATEUSZ JAGIEŁŁO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "INSTALL SERWIS" - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)