Praca PRACOWNIK GOSPODARCZY Biała Piska kontakt przez PUP

Stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: Dbanie o czystość i ład w pomieszczeniach oraz wokół budynku, w którym prowadzona jest działalność

Data publikacji: 2017-07-06

Lokalizacja: Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biała Piska, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Dbanie o czystość i ład w pomieszczeniach oraz wokół budynku, w którym prowadzona jest działalność

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Piska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Zawód: robotnik gospodarczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Pisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisz

Ulica pracodawcy: Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy

Podobne oferty pracy

PAKOWACZKA/ KONTROLER JAKOŚCI - od 2 100 PLN

pakowanie małych elemntów metalowych, sprawdzanie kompletności, ilości
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Baranowo (wielkopolskie)

KELNER - od 1 860 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Jarosław (podkarpackie)

GALWANIZER (DO 30 RŻ) - od 2 200 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Kobyłka (mazowieckie)

WOŹNY/-A - od 1 850 PLN

sprzatanie wyznaczonego odcinka, obsługa portierni (kontakt z dziećmi, rodzicami i interesantami)
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 997,4 PLN

Nauczyciel języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 000 PLN

obsługa spawarek i innych maszyn ślusarskich
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Napole (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Boguty-Pianki (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA ( REFUNDACJA WYNAGRODZENIA DLA OSÓB DO 30 R.Ż ) - od 2 000 PLN

Opieka i pielęgnajca dzieci do lat 3
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Dystrybucja towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wyszków (mazowieckie)

PROKURENT - od 900 PLN

zastępowanie Prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Wykonywanie prac remontowo - budowlanych, wykonywanie prac rozbiórkowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Włodawa (lubelskie)

SPRZEDAWCA-BARMAN/BARMANKA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta, przygotowywanie i podawanie dań, sprzatanie stolików po wyjściu klientów, promocja oferowanych produktów.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

OBUWNIK SZWACZ - 1 850 - 3 000 PLN

szycie elementów cholewek
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lubsko (lubuskie)

PAKOWACZ PANASONIC - 997,4 PLN

Pakowanie baterii
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gniezno (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 750 PLN

Wykonywanie drobnych napraw konserwacyjnych w budynkach ZSL
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiąków
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Białobrzegi (mazowieckie)

TECHNIK SERWISU DRUKAREK - do 3 000 PLN

serwis drukarek firmy Lexmark oraz HP. Praca na jedną zmianę, umowa na czas określony.Oferta dla osób pełno i niepełnosprawnych.Informacje o ofercie w sali H, A.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych; wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku; sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji; posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.; przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Żywiec (śląskie)

MAGAZYNIER WYDANIA TOWARU - 2 800 - 3 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; roczne doświadczenie: uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym; książeczka sanepidowska; zakres obowiązków: kompletacja towaru; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice Tulipan Park
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków, dbanie o czystość kuchnii
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łopatno (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, wymiana oleju, nabijanie klimatyzacji, naprawy silnika
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

zgodnie z wnioskiem o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Dzwola (lubelskie)

TYNKARZ 1/2 ETATU - od 1 000 PLN

kładzenie tynków maszynowych;wymagania:wykształcenie zawodowe, umiejętność kładzenia tynków maszynowych i obsługi maszyn stosowanych w tynkarstwie, znajomość branży, badania wydokościowe do pracy powyżej 3m, min. 5 lat doświadczenia w zawodzie,
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-zapoznanie się z asortymentem towaru,-nauka metkowania towaru,-nauka ekspozycji towaru,-nauka obsługi kasy fiskalnej,-nauka obsługi czytnika kart płatniczych ,-nauka przyjmowania towaru oraz sprawdzania towaru pod względem ilościowym i jakościowym,-nauka obsługi komputera , wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontaktów handlowych z klientami, w tym wietnbamskimi, przygotowanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

praca w kiosku
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Ogorzelec (dolnośląskie)