Praca OPERATOR SUWNIC Płock Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys T. Centrum Pomocy Psychologicznej

Miejsce pracy:
09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa suwnic

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: OPERATOR SUWNIC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: operator suwnic (suwnicowy)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa suwnic

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Operator suwnic (suwnicowy)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, dokładność samodzielność, uczciwość oraz chęci do pracy

Nazwa pracodawcy:
Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys T. Centrum Pomocy Psychologicznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacje (at) setdoradztwo.pl w tytule emaila prosimy wpisać suwnicetel: 603 610 688 lub 24 262 03 35

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Profil działalności pracodawcy: doradztwo personalne, szkolenia

danePracodawcy_nrKraz: 398

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: operator suwnic (suwnicowy)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015