Praca MONTAŻYSTA STELAŻY TAPICERSKICH Smardze Anna Malinowska Zakład PHU ARM

Miejsce pracy:
63-620 Smardze 28, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Montaż stelaży tapicerskich.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: MONTAŻYSTA STELAŻY TAPICERSKICH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Smardze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzcinica

Zawód: pozostali tapicerzy i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pozostali tapicerzy i pokrewni

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Anna Malinowska Zakład PHU ARM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Trzcinica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Smardze

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pozostałych mebli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali tapicerzy i pokrewni

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich
P.P.U.H. "GABI Jerczyńscy" Sp. j. - 2016-03-09 - Piaski (wielkopolskie)

KELNERKA DO PIZZERII - od 1 750 PLN

Podawanie posiłków, odbieranie telefonów, przyjmowanie zamówień, inkasowanie należności, dbanie o czystość w lokalu.
AMIRA Łukasz Krystek - 2015-12-10 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Produkcja opakowań kartonowych. Możliwość przyuczenia.
PPUH PROPAK SC - 2016-10-17 - Krążkowy (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na stacji paliw
PUH 'Bis". Szyszka Jerzy. Bralin - 2016-04-22 - Turkowy (wielkopolskie)

PRACOWNIK W OGRODNICTWIE - od 1 850 PLN

Wykładanie towarów, prace porządkowe na terenie szkółki, przygotowywanie drzewek do sprzedaży. Po okresie próbnym umowa o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia. CV mile widziane.
ACER Broniecki Mateusz - 2016-03-07 - Osiny (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

Obsługa koparko-ładowarki wymagane uprawnienie. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
ZPUH REMBET Sp. z o.o. - 2017-01-12 - Kępno (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

sprawdzanie jakości i ilości pakowanego produktu,kompletowanie towaru,pakowanie w kartony,etykietowanie,zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w trakcie transportu
Zakład Stolarski JARSTOL, Jaroslw Linka - 2016-08-18 - Perzów (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Pomoc przy wykonywaniu prac montażowych (stoły, komody).
"CHOJMEX" Roman Moś - 2017-01-20 - Chojęcin (wielkopolskie)

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO - od 1 850 PLN

Obsługa węzła betoniarskiego - mile widziane uprawnienie.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kępno (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK-0013 - 1 850 - 2 800 PLN

konserwacja, naprawa maszyn, utrzymanie ruchu w zakładziemożliwość delegacji zagranicznych
INTOP Sp.zo.o. - 2016-01-08 - Rychtal (wielkopolskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Prowadzenie sklepu internetowego, sprzedaż towarów (pianki akustyczne, materace) na portalach aukcyjnych. Wymagana znajomość programów Corel, AutoCAD lub Photoshop.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Jarosław Górecki - 2016-02-22 - Kępno (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie zajęć z dziećmi. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje -terapia pedagogiczna
Przedszkole Samorządowe w Hanulinie - 2017-01-04 - Krążkowy (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA MAGAZYNIER WYROBÓW TEKSTYLNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, przyjmowanie towarów na magazyn, pilnowanie stanów magazynowych, rozwożenie towarów do klientów, mile widziana znajomość języka obcego oraz prawo jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe mile widziane
PPHU MILINKIEWICZ Mariusz Milinkiewicz - 2016-09-13 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 2 000 PLN

Obsługa centrum obróbczego, znajomość obsługi komputera
ZAKŁAD STOLARSKI MAREK ZAREMBA - 2017-01-18 - Łęka Mroczeńska (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, fakturowanie, obsługa komputera, odbieranie i odpowiadanie na e-maile. Również do przyuczenia.
DUDEX SŁAWOMIR WRÓBEL - 2016-11-29 - Tabor Wielki (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO UKŁADANIA PIANKI - od 1 850 PLN

Układanie pianki
VERTUS Paweł Michalak - 2016-12-07 - Krążkowy (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Budowa instalacji elektrycznych - montaż i wykonawstwo
ELIZJUM Paweł Niczke - 2016-08-31 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR PIŁY PANELOWEJ HOLZMA - od 1 850 PLN

Obsługa piły panelowej HOLZMA - możliwość przyuczenia, obsługa wózka widłowego -wymagane uprawnienie.
MEBLE ELMAR - JERCZYŃSCY Sp. j. - 2016-05-12 - Jankowy (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, obsługa komputera (branża RTV/AGD)
TERG SPÓŁKA AKCYJNA Media Expert - 2016-03-16 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/DOZORCA - od 1 770 PLN

Wykonywanie prac porządkowych, dozorowanie obiektu, wymagane prawo jazdy kat. B
FHU "MARTA" Osiecki Piotr - 2016-02-22 - Kępno (wielkopolskie)

LOGISTYK - od 1 850 PLN

Obsługa komputera, fakturowanie, mile widziana znajomosć języka obcego (angielski lub niemiecki); doświadczenie zawodowe mile widziane
P.P.H.U. JoKpol Józef Kołodziej - 2016-04-21 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, programów komputerowych, uzupełnianie rejestrów, obsługa klienta
Małgorzata Lulko-Tyc Kancelaria Notarialna - 2016-06-21 - Kępno (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Produkcja mebli z możliwością przyuczenia.
"MEBLOMAR" Z.P.U.H. Grześniak Piotr - 2016-03-02 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

KASJER/MAGAZYNIER/FAKTURZYSTA - od 1 950 PLN

Obsługa klientów, rozkładanie towaru, dostaw, obsługa magazynu, przyjmowanie dostaw. Wymagana książeczka sanepidowska - pracodawca również daje możliwość jej wyrobienia. Możliwość negocjacji czasu pracy.
"EUROCASH" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-06-14 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Transport krajowy
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Mroczeń (wielkopolskie)

Obsługa klienta, obsługa komputera, praca w dziale logistyki. Mile widziane doświadczenie.
Zakład Stolarsko -Tapicerski MARIDEX Musialski Maciej - 2016-03-16 - Olszowa (wielkopolskie)

Szycie elementów tapicerskich
Piotr Śniegocki "DOM - ART.- STYL" - 2016-04-21 - Chojęcin-Szum (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klienta w stacji paliw
Pod Borem Stacja Paliw Warzybok A. w Rzetni - 2016-06-22 - Rzetnia (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 16 PLN

Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń. Mile widziane doświadczenie zawodowe
Krzysztof Stodolny Angencja Ochrony "SZWADRON" - 2017-01-18 - Kępno (wielkopolskie)

KUCHARZ OSOBA DO PRZYUCZENIA - od 2 000 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków , utrzymywanie czystości , obsługa imprez, mile widziane wykształcenie gastronomiczne
" HACIENDA " Kalina Horbacz - 2017-01-31 - Słupia pod Bralinem (wielkopolskie)