Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Wodzisław Śląski FHU Krzystek Sławomir

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą,obsługa codzienna w/w zestawu. Przygotowanie do rozładunku i załadunku.

Data publikacji: 2016-09-07

Lokalizacja: Wodzisław Śląski (śląskie)

Pracodawca: FHU Krzystek Sławomir

Wodzisławska 16B, 44-351 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą,obsługa codzienna w/w zestawu. Przygotowanie do rozładunku i załadunku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Transport krajowy od poniedziałku do piątku w ruchu ciąłym. Kontakt telefoniczny, osobisty lub cv przesyłać na adres e-mail.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Prawo jazdy kat. C+E, szkolenie okresowe kat. C, C+E,C1,C1+E

Nazwa pracodawcy: FHU Krzystek Sławomir

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Wodzisławska

Numer budynku pracodawcy: 16B

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.09.2016

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Dbanie o porządek w obiekcie sportowo - rekreacyjnym (klub fitness)
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Świadczenie usług w zakresie fryzjerstwa.
Frąckiewicz Agnieszka Firma Usługowo Handlowa - 2016-12-07 - Radlin (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż systemów ogrodzeniowych, obsługa kasy fiskalnej.Miejsce pracy: Wodzisław Śląski lub Zabełków.
Fuja Helena F.H.U. FOX - 2017-02-03 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MŁODSZY OPERATOR SZLIFIERKI SZEROKOTAŚMOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa szlifierki szerokotaśmowej - ustawianie parametrów, ładowanie i odbiór elementów. Dobór materiału ściernego, wykonywanie przezbrojenia. Wykonywanie pomiaru grubości, kontrola jakości powierzni obrabianej.
MORIC DRZWI S.C. Moric Kazimierz, Moric Celina - 2016-12-07 - Czyżowice (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Transport towarów na terenie Rosji oraz Ukrainy
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 200 PLN

Przewóztowarów w karaju i za granicą
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Głogówek (opolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wznoszenie, remonty budynków
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

przewóz towarów w transporcie międzyanrodowym
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Gołaszyn (lubelskie)

MANEWROWY - od 3 500 PLN

Prace manewrowe przy formowaniu pociągów na bocznicach kolejowych
Rew-Train Sp. z o.o. - 2016-03-11 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO - od 3 300 PLN

Planowanie i organizowanie pracy działu, realizacja zadań związanych z wykonywaniem obowiązków dotyczących: zarządzania jakością, ochrony danych osobowych oraz procesu kontroli zarządczej.
Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży - 2016-06-01 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PROJEKTANT CAD - od 2 500 PLN

Przygotowywanie projektów toreb i pokrowców w programie Rhinoceros.
REVOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-25 - Godów (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 900 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraśnik (lubelskie)

ADMINISTRATOR DS. EKSPORTU I IMPORTU - od 13 PLN

przeliczanie towarów
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Rydułtowy (śląskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

Przygotowanie elementów z drewna oraz materiałów drzewnych do montażu, wykonywania konstrukcji drewnianych, wykonywanie form i deskowań elementów konstrukcji betonowych i żelbetowych, wykonywanie rusztowań drewnianych oraz pomostów roboczych, wykonywanie napraw, renowacji i rozbiórki konstrukcji drewnianych. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny bądż e-mailowy: ksiegowosc (at) fobud.pl.
FOBUD SP. Z O.O. - 2017-01-27 - Marklowice (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 5 000 - 6 000 PLN

Transport towarów na terenie UE
KAROL JUNCEWICZ USŁUGI TRANSPORTOWE - 2016-05-04 - Nietków (lubuskie)

SZLIFIERZ - 2 000 - 3 000 PLN

Szlifowanie i polerowanie elementów granitowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Mszana (śląskie)

NAUCZYCIEL PRACOWNI CNC ORAZ OBRÓBKI KLASYCZNEJ - od 2 265 PLN

Prowadzenie zajęć (teoretycznych oraz praktycznych); wykonywanie innych działań z zakresu dydaktyczno - wychowawczego.
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego - 2016-07-29 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 000 PLN

Przew óz towarów w kraju i w krajach UE
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRONAS Spółka z o.o. - 2016-03-30 - Koło (wielkopolskie)

MALARZ - od 2 500 PLN

Wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich, reperacja powłok malarskich i podłoża, posługiwanie się różnego rodzaju sprzętami (takimi jak: drabina, podest, rusztowanie) oraz urządzeniami i maszynami (takimi jak: mieszalniki, sprężarki, pistolety natryskowe). Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny bądź e-mailowy.
FOBUD SP. Z O.O. - 2017-01-26 - Marklowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - ŚLUSARZ - 2 800 - 2 900 PLN

Praca przy produkcji drzwi stalowych
CAPEK Sp. z o.o. - 2016-07-11 - Skrzyszów (śląskie)

REFERENT DO SPRAW ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie wniosków na świadczenia wychowawcze; wydawanie druków wniosków i kompletowanie dokumentacji; obsługa komputera - program "Familia"; przygotowywanie wstępnych sprawozdań z 500+.
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Lubomia (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 500 PLN

Przewóz powierzonych rzeczy na terenie Polski, Krajów UE oraz Ukrainy, Białorusi.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kłobuck (śląskie)

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

Charakterystyka pracy: tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej, planowanie, organizacja oraz zarządzanie procesami sprzedaży, tworzenie prognoz dla produkcji, efektywne zarządzanie podległym zespołem, koordynowanie realizacji planów sprzedażowych, monitorowanie i analiza działań rynku i konkurencji. Wymagane wykształcenie wyższe - zarządzanie i marketing, min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność wyznaczania zadań, organizowania pracy i motywowania pracowników, doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne, ukierunkowane na cel oraz konsekwencja w realizacji zadań, samodzielność, kreatywność, inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na osiąganie wyników w sprzedaży, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja zadań i czasu pracy, prawo jazdy kat. B, miejsce zamieszkania w okolicy Rybnika (do 20 km od Radlina - siedziby firmy). Mile widziana znajomość j. angielskiego. Aplikacje przesyłać e-mailem na adres marzena.czempik (at) adanex.pl.
ADANEX SP. Z O.O. - 2015-11-13 - Radlin (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 925 PLN

Rzobiórka samochodów
kontakt przez PUP - 2015-09-28 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż internetowa części samochodowych
S2-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-04 - Rydułtowy (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedaż artykułów wędkarskich
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Mszana (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, obsługa codzienna w/w zestawu. Przygotowanie do rozładunku i załadunku.
Krzystek Sławomir FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA - 2016-03-24 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Wybierz miejscowość