Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Tarnowskie Góry F.C.B. "RONENBERGER" LTD-TARNOWSKIE GÓRY

Gen. Władysława Sikorskiego 2, 42-605 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kierowanie pojazdem ciężarowym z naczepą wywrot; WYMAGANIA: staż na ciągniku siodłowym z naczepą wywrot, karta kierowcy; MIEJSCE PRACY: województwo śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 3 000 PLN

Nazwa pracodawcy: F.C.B. "RONENBERGER" LTD-TARNOWSKIE GÓRY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9:00 - 16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Gen. Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.12.2015