Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Sulmówek P.H.U. "DANEK" Roman Papierski

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: 1 850 - 5 000 PLN

Zakres obowiązków: Przewóz powierzonych towarów na terenie kraju i UE

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Sulmówek (łódzkie)

Pracodawca: P.H.U. "DANEK" Roman Papierski

Miejsce pracy:
98-215 Sulmówek 1, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Przewóz powierzonych towarów na terenie kraju i UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulmówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Goszczanów

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: aktualne badania lekarskie dla kierowców

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "DANEK" Roman Papierski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Adres pracodawcy:
62-840 Słowiki, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kaliski

Gmina pracodawcy: Koźminek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słowiki

Profil działalności pracodawcy: transport krajowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH* - od 13 PLN

Montaż izolacji przemysłowych, montaż laszcza ochronnego z blachy
AML Budownictwo Łukasz Miklas, Cielce 21, 98-290 Warta - 2017-04-11 - Cielce (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

cięcie kurczaka, praca na linii produkcyjnej, ważenie, sprzątanie, pakowanie, układanie na paletę
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Gruszczyce (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 900 PLN

jkierowca ciagnika
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Wilkołaz Dolny (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdów ciężarowych,kontakt tel.609 770 126
GIMAX - TRUCK - 2017-01-31 - Piekoszów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Doradztwo i obsługa kleinta, , sortowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 275,5 PLN

Przewóz rzeczy na terenie Ukrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Opatówek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru na sklep
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO. - od 2 100 PLN

Prowadzenie ciągnika siodłowego na trasach międzynarodowych w szczególności na terenie Czech oraz Szwecji, planowanie optymalnej trasy przejazdu, nadzorowanie załadunku oraz rozładunku towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Bielawy (lubuskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

Pomoc cukiernika, wykonywanie czynności związanych z wyrobem i wypiekiem ciast, ich dekoracja
Zakład Cukierniczy Małgorzata Trojanowska - 2016-07-18 - Warta (łódzkie)

SPRZĄTACZKA SPOCJALNO - BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń socjalno - biurowych (szatnie, toalety)
ASPEN Spółka z O.O. - 2016-10-21 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 000 PLN

Przewóz towarów wg. zleceń na terenie kraju.WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat.C,E, przewóz rzeczy, 6 m-cy doświadczenia.
IRENEUSZ STRUS "STRUS" - USŁUGI BUDOWLANE - 2017-02-24 - Pełkinie (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 850 - 3 500 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ochudno (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 5 200 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju
PIL-TRANS FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA Joanna Staniec - 2016-09-05 - Żdżary (podkarpackie)

Transport kruszyw na terenie woj. śląskiego samochodem typu wanna.
Trans-Bud Sp. z o. o. - 2017-08-22 - Żory (śląskie)

transport drogowy towarów w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wygnanka (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 420 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości
"KAUFLAND Polska" Sp. z o.o. Market Sieradz - 2016-03-16 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 1 850 PLN

Transport metriałów
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ładzice (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 500 PLN

wg stanowiska
PUHP Dariusz Balun - 2016-11-25 - Puńsk (podlaskie)

PRACOWNIK OCHRONY - KONTROLA KOMPLETACJI - od 9,5 PLN

Kontrola towarów w magazynie, sprawdzanie towarów na paletach
KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-07 - Sieradz (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Transport drogowy rzeczy.
KAJ TRANS Kasper Pietrzak - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Sprzedaz książek i art papierniczych, przyjmowanie i rozpakowywanie towaru, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Sieradz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wróblew (łódzkie)

Przewóz towarów (podzespoły, części samochodowe) po terenie kraju i Ukrainy.
Export-Import Bogusław Kluz - 2016-10-28 - Jarosław (podkarpackie)

BUFEOTWA/KASJER - od 2 000 PLN

Wydawanie posiłków, dbanie o estetyczny wygląd stołówki, obsługa klienta
EVER CLEANING Sp. z o.o./RESTAURACJA PRACOWNICZA BIEDRONKA - 2017-06-08 - Sieradz (łódzkie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie dzianiny na owerloku (tuniki, bluzki, sukienki)
P.P.H.U."MARTOM" Tomasz Paszkowski - 2017-09-08 - Sieradz (łódzkie)

Transport kontenerów na terenie Polski. Wymagane doświadczenie w transporcie kontenerów.
NOWAK - TRANS - 2016-06-29 - Rumia (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 800 - 3 300 PLN

Jazda po kraju. Kontakt telefoniczny po godz. 18.00.
Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe KiK sp. z o. o. - 2016-05-12 - Siedlce (mazowieckie)