Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Pszów Bojarczuk Aleksandra PHU ALL - TRANS Spedycja-Transport

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Transport towaru na terenie kraju oraz w Czechach.

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Pszów (śląskie)

Pracodawca: Bojarczuk Aleksandra PHU ALL - TRANS Spedycja-Transport

Konopnickiej 24, 44-370 Pszów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Transport towaru na terenie kraju oraz w Czechach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku.Wysokość wynagrodzenia: 4000,00 + premia uznaniowa.Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pszów

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kategorii C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Bojarczuk Aleksandra PHU ALL - TRANS Spedycja-Transport

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Pszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pszów

Ulica pracodawcy: Konopnickiej

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: Transport krajowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego