Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Nowy Sącz "Trans-Usługi" Agata Bołoz

Podmłynie 1/A, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Kierowca ciągnika siodłowego - transport towarów na terenie całej Polski.Wymagane prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy, doświadczenie w transporcie towarów min. 2 lata.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Świadectwo kwalifikacyjne - przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy CE

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: "Trans-Usługi" Agata Bołoz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Sądecki Urząd Pracy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Podmłynie

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Sądecki Urząd Pracy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego