Praca KIEROWCA CIĄGNIKA Łęczyca Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" w Łęczycy

M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
prowadzenie i obsługa ciągnika wraz z osprzetem, zabezpieczenie przewożonego ładunku, rozładunek i załadunek, prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości i zieleni na terenie miasta, konserwacja i przeglądy bieżące maszyn, inne prace zlecone przez Dyrektora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii T

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kategorii B+E

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: świadectwo kwalifikacji

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: kurs na przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy:
Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" w Łęczycy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (KKo)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: H. Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 31

Nazwisko osoby zgłaszającej: Arkadiusz Podawczyk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego