Praca KIEROWCA C+E Zawiercie Przedsiebiorstwo Usługowe Ewa Prokop

Towarowa 24A, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
transport materiałó na terenie kraju i zagranicą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawiercie

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs na przewóz rzeczy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Przedsiebiorstwo Usługowe Ewa Prokop

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, prawo jazdy kat C+E, kurs na przewóz rzeczyna rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 604 188 520

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 24A

Profil działalności pracodawcy: transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015