Praca KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Gdańsk DB Trans Transport Krajowy i Międzynarodowy Beata Majocha

Miejsce pracy:
80-034 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przewóz towarów na terenie Europy, nadzór nad pojazdem i przyczepą. Każdemu kierowcy przypisany jest samochód. Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 100 - 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
system pracy: 2 tygodnie pracy - tydzień wolnego lub3 tygodnie na tydzień

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 100 - 8 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, wymagane aktualne dokumenty związane z pracą kierowcy. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym mile widziany. Miejsce pracy: cała Europa. Kontakt telefoniczny: 609 256 072 lub 609 256 572. Kontakt: CV wysłać na mejla: dbtrans (at) vp.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
DB Trans Transport Krajowy i Międzynarodowy Beata Majocha

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego