Praca KIEROWCA C+E Stryków "WIMAX" Spółka Jawna Witkowski

Miejsce pracy:
Rolnicza 6a, 95-010 Stryków, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
PODSTAWOWYM OBOWIĄZKIEM JEST PRZEWÓZ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, NAWOZÓW

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 820 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1820,00 BRUTTO + PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stryków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stryków

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 820 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. BCE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: "WIMAX" Spółka Jawna Witkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
95-063 Jasień 9, powiat: brzeziński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: brzeziński

Gmina pracodawcy: Rogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasień

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego