Praca KIEROWCA C+E Moszczenica "POLKARS" USŁUGI TRANSPORTOWO-ZAŁADUNKOWE JÓZEF NOWAK

GAZOMSKA 38, 97-310 Moszczenica, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Transport krajowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Moszczenica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Moszczenica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie, uprawnienia, karta kierowcy

Nazwa pracodawcy:
"POLKARS" USŁUGI TRANSPORTOWO-ZAŁADUNKOWE JÓZEF NOWAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: piotrkowski

Gmina pracodawcy: Moszczenica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Moszczenica

Ulica pracodawcy: GAZOMSKA

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego