Praca KIEROWCA C+E (O) Tarnów F.H.U. "WIATR-TRANS" Stanisław Wiatr

Miejsce pracy:
33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przewóz krajowy różnych towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Uprawnienia na przewóz rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, karta kierowcy, uprawnienia na przewóz rzeczy, prawo jazdy kat. C,E, praca na terenie kraju wg czasu pracy kierowców ( przewóz krajowy różnych towarów - pod plandeką), wynagrodzenie od 3000,- do 4000,- brutto. Kontakt: F.H.U. "WIATR-TRANS" Stanisław Wiatr Żelazówka 130, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, wcześn. kontakt telefoniczny 510980986

Nazwa pracodawcy: F.H.U. "WIATR-TRANS" Stanisław Wiatr

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
33-200 Żelazówka 130, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Termin: wcześn. kontakt telef.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: dąbrowski

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Tarnowska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żelazówka

Numer budynku pracodawcy: 130

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.03.2016