Praca KIEROWCA C+E Jordanów "INVESTBUD"PHU Jagos Grzegorz

Mickiewicza 139, 34-240 Jordanów, powiat: suski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kierowca C+E

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 500 - 5 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jordanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jordanów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 500 - 5 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
transport międzynarodowy EUROPA - NIEMCY - POLSKA

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: "INVESTBUD"PHU Jagos Grzegorz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: suski

Gmina pracodawcy: Jordanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jordanów

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 139

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego