Praca KIEROWCA C+E Dębica FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DREW-MAR S.C. MAREK ROJEK,MARIUSZ KRAWCZYK

Miejsce pracy:
Lwowska, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: KIEROWCA C+EMIEJSCE WYKONYWANA PRACY:KRAJ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UPRAWNIENIA NA HDS

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA DŹWIG HDS

Nazwa pracodawcy:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DREW-MAR S.C. MAREK ROJEK,MARIUSZ KRAWCZYK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

SIENKIEWICZA 6/1, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK DANYCH

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: SIENKIEWICZA

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016