Praca KIEROWCA C+ E Parczew ELTRANS Usługi transportowe Elżbieta Czech

Kosmonautów 62, 21-200 Parczew, powiat: parczewski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+ E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Parczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: parczewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Parczew

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 20.12.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. CE

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Miejsce wykonywania pracy - teren całego kraju

Nazwa pracodawcy: ELTRANS Usługi transportowe Elżbieta Czech

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Adres pracodawcy:
Bema 2, 21-200 Parczew, powiat: parczewski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: parczewski

Gmina pracodawcy: Parczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Parczew

Ulica pracodawcy: Bema

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Nazwisko osoby zgłaszającej: Elżbieta Czech

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016