Praca KIEROWCA C + E Z HDS Drawsko Pomorskie Rekord Hale Namiotowe Spółka z o.o.

Starogrodzka 31A, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
transport na potrzeby własne, załadunki i rozładunki HDS

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 210 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E Z HDS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 210 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: uprawnienia HDS

Nazwa pracodawcy: Rekord Hale Namiotowe Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

PRZYJMUJĄCY ZAKŁADY WZAJEMNE - od 1 650 PLN

czynności biurowe, przyjmowanie zakładów wzajemnych, wypłata wygranych
TOTOLOTEK Spółka Akcyjna - 2016-08-19 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Prace przy obróbce metalu.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 8 000 PLN

Elektromonter szaf sretujących, podłączanie oraz rozłączanie paneli paszyn przemysłowych.
"Global Machinery" Marcin Stoiński - 2016-08-24 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych urządzeń i sprzętu.
DREWSTAL Przemysław Beńko Wierzchowo - 2016-06-01 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA - 3 000 - 4 500 PLN

Prace biurowe, dużo wyjazdów służbowych
Rekord Hale Namiotowe Spółka z o.o. - 2016-10-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

OBSŁUGA TRZODY CHLEWNEJ - od 1 500 PLN

Prace przy obsłudze trzody chlewnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Byszkowo (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - od 1 850 PLN

Zarządzanie przydzielonym projektem produkcyjnym we wszystkich fazach jego realizacji. Komunikacja z klientem w zakresie bieżącej współpracy i możliwości rozwoju biznesu. Efektywne zarządzanie zespołem projektowym w skład którego wchodzą: logistyk, kupiec, inżynierowie i wydział produkcyjny ( Projekt ma charakter autonomicznego przedsięwzięcia) Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i produkcji oraz budżetu.
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Odchwaszczanie sadzonek drzew, sadzenie drzewek, wyrywanie, przygotowanie dołków pod sadzonki.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - KELNER - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MASARZ-WĘDLINARZ - od 2 000 PLN

Produkcja wędlin, rozbiór.
HEKTOR Sp. z o.o - 2016-05-12 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 500 PLN

Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ZOOTECHNIK - od 3 500 PLN

- Zarządzanie stadem bydła mięsnego.- Dobór technologii żywienia ( bilans pasz, dawki żywieniowej).- Dokonywanie selekcji hodowalnej i organizacji rozrodu.- Nadzór nad prawidłową pielęgnacją i zdrowiem zwierząt.- Współpraca z lekarzem weterynarii oraz usułgodawcami i instytucjami państwowymi.
Eko Folwark S.A. - 2016-08-31 - Drahimek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, pisanie pism, zszywanie akt, porządkowanie archiwum
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT IT - od 2 000 PLN

Sprzedaż i naprawa komputerów.
PUH HKR JAROSŁAW JAŚKIEWICZ - 2016-09-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

kompleksowa opieka osoby starszej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Darskowo (zachodniopomorskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych, ewidencja druków ścicłego zarachowania, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, umów o dzieło, ewidencja czasu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa komputera, kay fiskalnej, terminala lotto
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - 2 000 - 2 500 PLN

- przycinanie desek- załadunek - montaż skrzynek
Zakład Produkcyjno Handlowy Dariusz Szwajkowski Głęboczek - 2016-09-07 - Głęboczek (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA W ALIOR BANKU - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych, zakładanie kont, rachunków itp.
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I INNEGO WYPOSAŻENIA SCENY I WIDOWNI - od 1 850 PLN

Montaż, demontaż techniki scenicznej, dbanie i odpowiedzialność za powierzony sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, pomoc w ustawianiu widowni, realizacja techniki scenicznej
Miejsko Gminny Osrodek Kultury w Kaliszu Pom. - 2016-01-29 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów kawiarni "Słoneczko".
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

- sortowanie odzieży- pakowanie- odnoszenie odzieży używanej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "IRAS" Ireneusz Gacki - 2016-09-07 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 500 PLN

Ustalanie i usuwanie usterek w układach samochodów ciężarowych, naprawa lub wymiana wadliwych zespołów i podzespołów w pojazdach samochodowych, konserwacja samochodów oraz wymiana płynów eksploatacyjnych
Firma Usługowo-Handlowa "Kos" Janusz Kostrzewa - 2016-07-01 - Suliszewo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Sprzedaż towaru i obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Siecino (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

TECHNOLOG PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Nadzór nad efektywnością szwalni, zbieranie informacji dot. wydajności poszczególnych pracowników, szukanie przyczyn zmiany wydajności, długoterminowa ocena efektywności, omawianie i rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością pracy, raportowanie do zarządu.
"TEAMDRESS DRAWA" Sp. z o. o. - 2016-03-24 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

Spisywanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-02-24 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

INŻYNIER PROCESU - od 2 500 PLN

Opracowywanie i wdrożenie procesu technologicznego. Opracowywanie rysunków produkcyjnych, kalkulacje czasów produkcyjnych. Wprowadzenie procesów i zasobów do systemu ERP, sporządzanie lay-outów produkcji. Walidacja procesów specjalnych. Znajomość progrmu AutoCad. Możliwość zatrudnienia w Białogardzie lub Czaplinku. Kontakt e-mail: ktp_rekrutacja (at) pkcgroup.com. Wysokość wynagrodzenia zależna od posiadanych kwalfikacji, umiejętności lub doświadczenia zawodowego.
KABEL-TECHNIK-POLSKA SPÓŁKA ZO.O CZAPLINEK - 2016-10-05 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - STEBNÓWKA - od 1 850 PLN

Szyciie odzieży damskiej i dziecięcej
An Agency Anita Nielsen - 2016-05-23 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PIEKARZ-CUKIERNIK - 997,4 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)