Praca KIEROWCA Brzezinów "SMAK" Pierogi i Wyroby Mączne Katarzyna Marszał

Miejsce pracy:
05-240 Brzezinów 1/c, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Krajowy transport drogowy rzeczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 45gr/km

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzezinów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tłuszcz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Nazwa pracodawcy:
"SMAK" Pierogi i Wyroby Mączne Katarzyna Marszał

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Tłuszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzezinów

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

PILARZ - od 1 850 PLN

w/g zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Księżyki (mazowieckie)

BRAKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Zielonka (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Przewóz rzeczy w transporcie krajowym, wyjazdy 2-dniowe.
Agnieszka Nasiłowska ARTRANS Transport Międzynarodowy - 2016-06-10 - Siedlce (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

Codzienna obsługa sprzętu - sprawdzanie stanu technicznego, pilnowanie dopuszczalnego obciążenia, załadunek i rozładunek drewna
"ZULIT" PPHU Roman Jopek - 2016-02-24 - Łobżenica (wielkopolskie)

Kierowca samochodu ciężarowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Sznurki (pomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Sierpc (mazowieckie)

transpotr towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kęty (małopolskie)

KIEROWCA - od 4 000 PLN

usługi transportowe na terenie kraju
Tom-Trans Tomasz Jaworski - 2016-07-04 - Sulnowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 2 300 PLN

Kierowca kategorii C+E
MEBLOTECH-BIS A. Wołosiański - 2016-12-19 - Oława (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 280 PLN

kontrola podczas załadunku i rozładunku, obsługa codzienna pojazdu i przyczep, składanie meldunków, sprawdzanie zgodności i kompletacji dokumentów przewozowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Zielona Góra (lubuskie)

.Przewóz towaru do klientów Pakowanie towaru wg dokumentów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Piła (wielkopolskie)

DZIENNIKARZ-REPORTER - do 13 PLN

wykształcenie wyższe dziennikarstwo, pedagogika, staż pracy min. 1 rok, dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobra dykcja, praca jako dziennikarz prowadzący programy radiowe na żywo,
RADIO "TOP" SP. Z O.O. - 2017-02-04 - Wołomin (mazowieckie)

KIEROWCA - od 3 500 PLN

jw
Renesans Trans Sp.z o.o. - 2016-09-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZWACZKA (N) - do 1 850 PLN

szycie na maszynie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Zielonka (mazowieckie)

KIEROWCA - od 14 PLN

Dostawa pizzy i cateringu do klienta, dbanie o samochód, wykonywanie prac porządkowych wokół lokalu.
Jaciow Dawid Pizzeria & Restauracja Długa 2 - 2016-04-27 - Łaziska (śląskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA CENTRUM SERWISOWEGO WSCHÓD W EMILIANOWIE - od 6 000 PLN

planowanie realizacji i monitorowanie prac, prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją prac serwisowych, udział w opracowywaniu ofert w zakresie technicznym, koordynacja realizacji zadań serwisowych i inwestycyjnych, nadzór nad stanem technicznym wyposażenia i narzędzi, kierowanie zespołem
NAFTOSERWIS SP.ZO.O. - 2017-03-07 - Wola Rasztowska (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWA (N) - do 2 100 PLN

prowadzenie ewidencji ryczałtowych, rejestrów VAT, książek przychodów i rozchodów oraz sporządzanie deklaracji podatkowych klientów biura rachunkowego, dokonywanie importów danych z programow klientów do programów księgowo-finansowych biura.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wołomin (mazowieckie)

Przewóz towarów na terenie kraju.
Wektra Marek Brzozowski Spólka Jawna - 2016-01-07 - Płock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towarów, wykładanie towaru, sprawdzanie faktur
PHU GÓRMAX Sławomir Góral i Wspólnicy sp.j. - 2016-12-29 - Jadów (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 900 PLN

Osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych kontrahentów w szczególności firm zarejestrowanych w Polsce z kapitałem zagranicznym (rosyjskim, ukraińskim)
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Marki (mazowieckie)

KIEROWNIK SKLEPU/ Z-CA SUPERMARKETU - od 1 850 PLN

- planowanie organizacyjne działaności sklepu, - zarządzanie zespołem pracowników, - sprzedaż określonych artykułów
SPS HANDEL S.A. - 2016-10-04 - Dąbrówka (mazowieckie)

KIEROWCA - do 1 900 PLN

Przewóz towarów na terenie UE.
JH ANNA CZEKAJ - 2015-12-10 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 800 PLN

POJAZDÓWWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, PRAWO JAZDY C
TRANSPORT DROGOWY PAM WIT WITKOWSKI MARIAN - 2016-07-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wołomin (mazowieckie)

SZLIFIERZ - do 1 800 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe, staz pracy min. 1 rok, dobra znajomośc języka ukraińskiego, , umiejętność posługiwania się szlifierką, obróbka ogrodzeń balkonowychmetalowych przez szlifowanie zewnętrznych oraz wewnętrznych powierzchni walcowychi stożkowych w celu uzyskania pożądanego kształtu, obsługa urządzeń, kontrolowanie pracy linii obrabiarek, ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór odpowiednich narzędzi, odczyt dokumentacji technicznej, wykonywanie czynności na innych obrabiarkach uniwersalnychskrawających do metalu ( tokarkach, frezarkach, wytaczarkach), ostrzenie narzędzi skrawających (noży tokarskich i strugarskich, wierteł, pogłębiaczy, rozwiertarek, frezów, gwintowników, przepychaczy, przeciągaczy),
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Marki (mazowieckie)

KIEROWCA - do 1 885 PLN

Transport krajowy i międzynarodowy. Współpraca z pracownikami z Ukrainy.
UNIFLOR TRANSPORT Sp. z o.o. - 2016-03-14 - Osowa (lubelskie)

Wybierz miejscowość