Praca KIEROWCA- BRUKARZ (O) Radłów P.P.H.U. "BRATKO" Jerzy Seremet

Stanowisko: KIEROWCA- BRUKARZ (O)

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Kierowca- brukarz

Data publikacji: 2016-05-02

Lokalizacja: Radłów (małopolskie)

Pracodawca: P.P.H.U. "BRATKO" Jerzy Seremet

Kolejowa 133, 33-130 Radłów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA- BRUKARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radłów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Uprawnienia na przewóz rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat.C, uprawnienia na przewóz rzeczy, praca w Radłowie i okolicy do 30 km, na jedną zmianę od 7.00 do 15.00, wynagrodzenie 2000,- brutto, umowa na okres próbny. Kontakt: P.P.H.U "Bratko" Jerzy Seremet, 33-130 Radłów, ul. Kolejowa 133, wcześniejszy kontakt telefoniczny 602533518 (8.00-17.00)

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. "BRATKO" Jerzy Seremet

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Termin: wcześniejszy kontak telefoniczny, Godziny : 8-17

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Radłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radłów

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 133

Profil działalności pracodawcy: brukarstwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz