Praca KIEROWCA BETONOMIESZARKI Kraków Transport Jan Kawa

Miejsce pracy:
31-814 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kierowca betonomieszarki, praca w Krakowie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BETONOMIESZARKI

Data zakończenia pracy: 22.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na stanowisku kierowcy betonomieszarki, badania psychotechniczne, znajomość topografii miasta Krakowa, mile widziana zdolność do pracy na wysokości, chęci do pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie