Praca KIEROWCA AUTOCYSTERNY Piaseczno PAUL KLACSKA POLSKA Sp. z o.o.

Świętojańska 5, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przewóz paliwa na trasie ok 100 - 150 km od bazy w Emilianowie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOCYSTERNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: kierowca autocysterny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 100 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autocysterny (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych, cystern drogowych do towarów niebezpiecznych klasy 3 według ADR

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ADR - transport materiałów niebezpiecznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: ADR- klasa III;

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: PAUL KLACSKA POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, dokumenty potwierdzajace kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Świętojańska

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autocysterny