Praca KIEROWCA AUTOBUSU Gdańsk Albatros Travel

KONTENEROWA 2, 80-601 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Rozwożenie osób na terenie terminala Gdańsk-Stogi busem 20 osobowym, jazda po terenie zamkniętym

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 059 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie netto od 2.300 zł.Praca od 06.00 do 18.00 i od 18.00 do 06.00 odn pn-niedz według grafiku :12h pracy, 24h wolne, 12h pracy noc, 48 godz wolne.15 DNI PRACY W MIESIĄCU!!!

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 059 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. D, ważne badania lekarskie, odpowiedzialność, punktualność, zdecydowanie, chęci do pracy.Kontakt telefoniczny: 607-374-333

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: Albatros Travel

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy: 81-589 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.10.2016