Praca KIEROWCA AUTOBUSU-344 Świdnica Transport Drogowy-Przewóz Osób P.Żuk

Miejsce pracy:
58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prewóy pasżerskie na liniach rewgularnych województwa dolnoślaskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850,2 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU-344

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850,2 PLN

Data zakończenia pracy: 01.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na wskazanym stanowisku minimum 3 lata, ukończony kurs na przewóz osób, aktualne badania psychotechniczne, prawo jazdy kat. D, komunikatywana znajomośc języka ukraińskiego.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Transport Drogowy-Przewóz Osób P.Żuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu