Praca KIEROWCA - 711 Słotwina MASTER-CAR Marcin Kalemba

Stanowisko: KIEROWCA - 711

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: praca na trasach Polska-Austria, Niemcy-Austria, Niemcy-Włochy w systemie 2/1, nowe ciągniki + naczepy firanki

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Słotwina (dolnośląskie)

Pracodawca: MASTER-CAR Marcin Kalemba

Miejsce pracy:
58-100 Słotwina, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
praca na trasach Polska-Austria, Niemcy-Austria, Niemcy-Włochy w systemie 2/1, nowe ciągniki + naczepy firanki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - 711

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słotwina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. C+E, kod 95, karta do tachografu cyfrowego, znajomość norm czasu pracy i jazdy, obsługa tachografu cyfrowego, uczciwość i dyspozycyjność, znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym

Nazwa pracodawcy: MASTER-CAR Marcin Kalemba

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Adres pracodawcy:
58-100 Słotwina 111, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słotwina

Numer budynku pracodawcy: 111

Profil działalności pracodawcy: transport towarowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.05.2016