Praca KELNERKA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Data zakończenia pracy: 01.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWA - ZOBOWIAZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 870 PLN

Przewóz żwiru, piasku, kamieni na tereny prowadzonych robót budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

załadunek, rozładunek i przewóz towarów na trasach międzynarodowych, doświadczenie jako kierowca w transporcie międzynarodowymn
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Sieroniowice (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRZEPROWADZKACH - do 1 850 PLN

przygotowanie i załadunek transportu, zabezpieczenie ładunku , dostawa
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Chorzów (śląskie)

REFERENT + ST FP - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, ppoż,- Zapoznanie sie z organziacją ZUS,- Zapoznaie sie z przepisami z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz realzaicja zadań w komórkach,- Zapoznanie sie z technikami pracy biurowej,- sporządzanie projektów pism,- prace przy porządkowaniu dokumentacji,- obsł. komputera (word,excel,aplikacje ZUS),
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe w terenie
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

- wykonywanie prostych, rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Żywiec (śląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót przygotowawczych oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ustka (pomorskie)

1477U - PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gzowice (mazowieckie)

Pomoc przy pracach budowlanych )murowanie, zbrojenia, betoniarstwo, prace ziemne)
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Pająków (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kraków (małopolskie)

GLAZURNIK - od 1 200 PLN

Przygotowanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek, przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów, układanie płytek, formowanie spoin między płytkami, wykonywanie cokolików (język obcy jest wymagany z uwagi na pracę w zespole z innymi pracownikami firmy - obywatelami Ukrainy)
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Marki (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 200 PLN

wywóz pozostałości poprodukcyjnej z hali produkcyjnej w kontenerach
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Legnica (dolnośląskie)

DYSPOZYTORKA - 1 750 - 2 000 PLN

Profesjonalna obsługa klienta zgodna z procedurami firmy, obsługa połączeń przychodzącyh i wychodzących, obsługa komputera - pakiet biurowy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji wynagrodzenia dla osób do 30 roku życia.Magazynier w sklepie motoryzacyjnym.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie ulotek, terenu zewnętrznego.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Lublin (lubelskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

rozwożenie posiłków pod wskazany adres, przyjmowanie płatności
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Krajenka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, terminala, krajalnicy, maszyny do mielenia mięsa, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Proboszczów (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przygotowywanie, porcjowanie i wydawanie posiłków, obsługa gości baru
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Płock (mazowieckie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

Pomoc mechanika / nabór staż do 30 r. ż.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ksawerów (łódzkie)

ZBROJARZ(NR: 0389) - od 1 850 PLN

PRACE ZBROJARSKIE.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 780 PLN

obsługa maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Jaworzno (śląskie)

HANDLOWIEC K/M - 12 - 14 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Żywiec (śląskie)

KELNER - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kopce (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów papierniczych i zabawek.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Zamość (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed