Praca KELNERKA Karwia SOLARIS Wynajem Pokoi w Karwi

Stanowisko: KELNERKA

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: podawanie posiłków, utrzymanie w czystości stołów, zmywanie naczyń

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Karwia (pomorskie)

Pracodawca: SOLARIS Wynajem Pokoi w Karwi

Miejsce pracy:
Stokrotki 2, 84-105 Karwia, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
podawanie posiłków, utrzymanie w czystości stołów, zmywanie naczyń

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karwia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Władysławowo

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe minimum 1 sezon

Nazwa pracodawcy: SOLARIS Wynajem Pokoi w Karwi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Władysławowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karwia

Ulica pracodawcy: Stokrotki

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*