Praca KELNER Zamość JOWISZ - DODATKI DO ŻYWNOŚCI Sp z o.o.

Poznańska 32, 89-200 Zamość, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: kelner

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szubin

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziana znajomość języków obcych

Nazwa pracodawcy: JOWISZ - DODATKI DO ŻYWNOŚCI Sp z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: 20.07.2016 - 29.08.2016, Godziny : 8.00-14.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Szubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zagórz (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca w handlu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - 2 200 - 3 300 PLN

-podłączanie nowych urządzeń i instalacja nowego oprogramowania,- konserwacja sprzętu i sieci,- kontrola legalności i terminów licencji,- zakładanie nowych użytkowników sieci i systemu, nadawanie uprawnień i dostępności,- prace instalacyjne związane z naprawą lub rozbudową sieci komputerowej
Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "PATEREK" - Paterek - 2016-02-26 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Pracownik gospodarczyW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gąbin (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelnerstaż w godz. 12-20, 16-24
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klientów restauracji
Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o. - 2016-12-01 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

KELNER - od 2 600 PLN

Obsługa gości
"NIESPODZIANKA" Danuta Rudnicka - Zajazd Lotos - 2016-12-14 - Głuchów (mazowieckie)

-obsługa komputera-przyjmowanie towaru-układanie towaru-zamawianie towaru-sprzatanie stanowiska pracy oraz sklepu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kołaczkowo (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klienta,pomoc na kuchni
PPHU Dariusz Niciński - 2016-01-08 - Kutno (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, prace na wysokościach, murowanie tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw i napojów, nakrywanie do stołów, polerowanie sztućców, szkła i porcelany, obsługa programu komputerowego i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (PO STAŻU) - od 925 PLN

-tynkowanie-szpachlowanie-malowanieOferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca-obsługa klienta
P.H.U. "PJŻ" Paweł Kozdęba - 2016-06-28 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji, praca w godz. 11.00-22.00, także w soboty i niedziele
ZUBRZYCKA MAŁGORZATA KAWIARNIA "PRZY JAKUBIE" - 2016-10-19 - Zgorzelec (dolnośląskie)

Wydawanie posiłków, obsługa baru, obsługa kasy fiskalne.
"MAR-ROM" Marian Janiszek i wspólnicy - 2016-09-26 - Dobrut (mazowieckie)

KELNER - od 2 100 PLN

JACEK URBAŃCZYK FIRMA CONSULTINGOWA "PROMOTOR - 2016-11-08 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Obsługa gości w restauracji hotelowej,obsługa konferencji szkoleń,imprezwyształcenie min.zawodowedoświadczenie zawodowe mile widzianeznajomość jęz.niemieckiego komunikatywnie
Hotel Huszcza Stanisław Huszcza - 2016-04-13 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KADROWA-PO STAŻU - od 925 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

obsługa konsumenta, dbanie o wizerunek lokalu oraz czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, pielęgnacja, modelowanie włosów, koloryzacja dbanie o przepisy BHP i PPOŻ na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa klienta
P.H.U.P. Duet w Człuchowie Sp. J. J. Kucharska i H. Kaszuba - 2017-01-03 - Człuchów (pomorskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wykonywanie prac pomocniczych w biurze rachunkowym
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

wydawanie obiadów, przyjmowanie zamówień od gości w restauracji oraz telefonicznych, przygotowywanie napojów, soków, koktajli
SILRED Roksana Bogusz - 2016-05-19 - Człuchów (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Podgóra (mazowieckie)

obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C(NR 1886) - od 4 000 PLN

miejsce pracy: Europa Zachodnia
P.W. "Speed-Trans" Rafał Przybylski - 2016-03-22 - Rynarzewo (kujawsko-pomorskie)

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, tj.: przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów do konsumpcji z uwzględnieniem pory dnia i składanego zamówienia oraz z wykorzystaniem elementów dekoracyjnych (np. kompozycje kwiatowe);
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Góra (dolnośląskie)