Praca KELNER Wysowa-Zdrój kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Wysowa-Zdrój, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości na stołówce.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Pracownik otrzyma 1850 zł brutto.

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wysowa-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: mile widziany kurs kelnera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Gorlice

Rzeźnicza 10, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Adres strony pracodawcy: www.zacisze.wysowa.pl

Ulica pracodawcy: Rzeźnicza

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: Agroturystyka.

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gorlice

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*