Praca KELNER Wysowa-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wysowa-Zdrój, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta, sporządzanie drinlków,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wysowa-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Działalność budowlana oraz gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

prace w księgowości
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Jabłonna (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie konstrukcji stalowych; praca w systemie dwuzmianowym: 6-14 oraz 14-22
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Opole (opolskie)

MONTER-ELEKTRONIK - APARATURA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

wg oferty papierowej
kontakt przez PUP - 2015-05-04 - Wrocław (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Umawianie wizyt, planowanie wizyt, rejestrwanie kolejek w systemie. Udzielanie informacji w zakresie usług szpitala.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: obsługa klienta, umiejętność współpracy z osobami.2 zmiany: 7-15 lub 13-20
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Strzelin (dolnośląskie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyny szlifierki
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

WYDAWCA FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

1. Rozmieszczanie preparatów farmaceutycznych zgodnie z kodem składowania.2. Realizacja zamówień, w oparciu o dokument WZ.3. Kontorla serii i dat ważności preparatów farmaceutycznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łęczyca (łódzkie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

Świadczenie usług fryzjerskich, strzyżenie męskie, damskie, zabiegi pielęgnujące włosy.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH - od 11,31 PLN

obsługa i konserwacja obrabiarek sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gorzyce (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

Zamawianie towarów tekstylnych w Turcji, ustalanie z dostawcami rodzaju towarów, ilości, jakości orez terminów dostaw, składanie reklamacji w przypadku stwierdzenia braków towarowych, ustalanie comiesięcznych dostaw, wykonnywanie wszystkich innych czynności zleconych przez właściciela
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - 2 000 - 3 000 PLN

Praca na wysokości przy docieplaniu budynków
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; 5-6 miesięcy doświadczenia; doświadczenie na stan. operatora wtryskarki; zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej, obsługa wtryskarki; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Gliwice (śląskie)

ARCHIWISTA - STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie dokumentacji z poszczególnych komórek organizacyjnych, ewidencjonowanie dokumentacji zgromadzonej w archiwum zakąłdowym, porzadkowanie akt, kontrolowanie obiegu dokumentów oraz prawodłowości ich przechowywania, udostępnianie i wypożyczanie akt, sporządzanie sprawozdań i inne zlecone przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Gorzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

bezpośrednia obsługa klienta, sprzedaż towarów oferowanych przez sklep, przygotowanie towarów do sprzedaży, utrzymanie czystości, przestrzeganie warunków sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Strumień (śląskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Radom (mazowieckie)

REFERENT (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Zabrze (śląskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

SALOWA - od 2 000 PLN

pomoc przy pacjentach
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Czernichów (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 750 PLN

Operator koparko-ładowarki, wykształcenie średnie, 2 lata doświadczenia
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

DOZORCA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - do 2 800 PLN

Do obowiązków pracownika należeć będzie obsługa klientów z rynków wschodnich (Rosja, Białoruś) polegająca na budowaniu i utrzymaniu przyjaznych relacji z klientami, reprezentacji firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami, kreowaniu wizerunku firmy, opiece nad klientami podczas ich pobytu w Polsce.Jedna zmiana, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

przygotowywanie ofert dla klienta, archiwizacja dokumentów, prowadzenie sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU ( 32 REF. WYN. ZATR.BEZR. DO 30 R.Ż.) - od 2 050 PLN

oferta pracy subsydiowanej skierowana do osób bezrobotnych, którzy nie ukończyli 30 roku życia: opieka dzienna nad dziećmi do lat 3
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK (KAT.B) - od 1 850 PLN

elektromechanik, serwisant wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane, remontowe, wykańczanie wnętrz
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Siedliska (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO DO 9 OSÓB - od 1 500 PLN

Przewóz osób samochodem osobowym oraz karetką na dializy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Gorlice (małopolskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

wykonywanie zadań elektryka przy naprawie i konserwacji sieci elektrycznej w zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Sandomierz (świętokrzyskie)