Praca KELNER Wygiełzów Restauracja KARCZMA ZAGRODA Adam Mazurkiewicz

Podzamcze 1, 32-551 Wygiełzów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsluga gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wygiełzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Babice

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: Restauracja KARCZMA ZAGRODA Adam Mazurkiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV po kontakcie telefonicznym-32/6201105

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Babice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wygiełzów

Ulica pracodawcy: Podzamcze

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: usługi w zakresie gastronomi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*