Praca KELNER Września Firma Handlowo Usługowa Restauracja Hotel Czardasz

CZERNIEJEWSKA 4d, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: kelner, 1 zmiana: 13.00-21.00

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Września

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrzesiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Września

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: biegła znajomość jezyka angielskiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowo Usługowa Restauracja Hotel Czardasz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty , telefoniczny: 614380657 w godz 09.00-20.00; CV naadres e-mail: hotelczardasz (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wrzesiński

Gmina pracodawcy: Września

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Września

Ulica pracodawcy: CZERNIEJEWSKA

Numer budynku pracodawcy: 4d

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*