Praca KELNER Środa Wielkopolska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Środa Wielkopolska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: średzki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Kosynierów 46, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Środa Wielkopolska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Środa Wielkopolska

Ulica pracodawcy: Kosynierów

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowanie surowców do gotowania,znajomość podstawowych zasad gotowania ,utrzymywani czystości na stanowisku pracy,umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Międzywodzie (zachodniopomorskie)

ZMYWACZ NACZYŃ - od 1 750 PLN

zmywanie naczyń, obsługa zmywarki, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

Praca przy pakowaniu, praca przy produkcji karmy dla zwierzat w zespole produkcyjnym, obsługa maszyn produkcyjnych, zaopatrywanie linii w materiały niezbedne do produkcji. OPsiąganie ustalonych celów jakościowych ilościowych oraz związanych ze stratami. przepakowywanie gotowego wyrobu. dbanie o czystość pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych. Miejsce pracy: Nowa wieś Wrocławskaoferta zgoszona oprzez Agencję Pracy Tymczasowej: forma zawarcia umowy: umowa o prace tymczasową. Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 4 lok 2 ( biuro na parterze budynku mieszkalnego, po telefonicznym umówieniu sie na spotkanie).Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Nowa Wieś Wrocławska (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się z programem stażu, przepisami i regulaminami, przeszkolenie z zakresu bhp i p.poż,zapoznanie się z asortymentem, informowanie klientów o walorach i cechach użytkowania towaru, rodzaje modeli, fasonów, zapoznanie się ze stosowaniem promocji, szkolenie Brafittingowe - prawodłowy dobór staników, prawodłowe rozwieszanie towaru wg standardów firmy, szkolenie z zkresu umiejetności sprzedażowych, nauka programu sprzedażowego do obsługi klienta oraz zapoznanie się z zasadami obsługi urządzeń, rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, przygotowanie bezpiecznej koperty z gotówką, dokonywanie anulowania paragonu, sporządzanie raportów fiskalnych, raportowanie sprzedaży, przygotowanie faktur za sprzedany towar dla potrzeb klienta, prowadzenie rejestru wydawanych faktur oraz dokumentów do księgowości, zatwierdzanie przecen, ocenowanie towaru, obsługa klienta przy kasie, pobieranie należności, przyjmowanie, wysyłka towaru, monitorowanie niezgodności, przyjmowanie reklamacji, inwentaryzacja towaru.Praca przy komputerze - ok. 4 h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

praktyczna nauka realiozowanych zdań z zakresu księgowości pod nadzorem
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

Praktyczne zapoznanie się budową i obsługą maszyn oraz metodyką konserwacji. Poznaie specyfiki układów napędowych i układów sterowania
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń Starostwa Powiatowego
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Proszowice (małopolskie)

STARSZY REFERENT UBEZPIECZĘŃ - od 2 200 PLN

analiza akt i rozliczeń na kontach płatników składek, prowadzenie całości spraw dotyczących dochodzenia należności z tytułu zaległych składek na ubezpieczenie społecznie rolników w trybie egzekucji administracyjnej, prowadzenie całości spraw dot. zabezpieczenia z tytułu zaległych składek na ubezpieczenie społeczne rolników na hipotece gospodarstwa, weryfikacja osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą, wydawanie decyzji o zmianie warunków podlegania ubezpieczeniu społecznemu roników dla osób prowadzących pozarolnicza działalność gospodarczą, przeprowadzanie wizytacji w gospodarstwach dłużników
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szkocja (podlaskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Obsługa klientów hurtowych, oferowanie i sprzedaż, koordynacja dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kraków (małopolskie)

KURIER - od 2 775 PLN

Obsługa stałego regionu kurierskiego Warszawa- Saska Kępa. Dostarczanie i odbiór przesyłek drobnicowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Augustów (podlaskie)

EKSPERT DS. OBSŁUGI KLIENTÓW HURTOWYCH NA EUROPĘ I AFRYKĘ - od 8 000 PLN

Pozyskiwanie nowych kontrahentów międzynarodowych oraz utrzymywanie stałej współpracy z aktualnymi klientami firmy. Stałe monitorowanie rynku międzynarodowego oraz budowa indywidualnej oferty dla potrzeb klienta.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Cerekiew (mazowieckie)

GLAZURNIK, MONTER SUCHEJ ZABUDOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych przy układaniu glazury, suchej zabudowie, malowaniu i wyburzeniach.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- prospecting - tworzenie listy potencjalnych klientów,- prowadenie rozmów telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOCNIK ROLNY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Górecko (lubuskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

odbieranie telefonów, odbieranie e-mail, obsługa komputera, programów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jabłoń (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Nowogard (zachodniopomorskie)

DZIENNIKARZ (S) - 997,4 PLN

Szkolenie BHP, warsztaty zapoznawcze, tworzenie materiałów dziennikarskich (wywiad, felieton, dokument), wykonywanie komputerowej obróbki dźwieku, zapoznanie się ze sprawami dotyczącymi miasta, regionu i polityki, obsługa sprzętu dziennikarskiego, obsługa konferencji, obsługa urządzeń biurowych, pomoc w działalności marketingowej
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI PERSONALNO-PŁACOWEJ (HR & PAYROLL ADMINISTRATION SPECIALIST) - do 4 675 PLN

Wprowadzanie danych personalnych i płacowych do SAP na podstawie dokumentów otrzymanych od klienta w ustalonym terminie pod nadzorem i wg procedur;Wprowadzanie danych dot. czasu pracy pracowników (w zależności od rynku); Przeprowadzanie symulacji płac; Kontrolowanie i eliminowanie błędów w naliczaniu wynagrodzeń; Rozwiązywanie prostych zapytań klienta z zachowaniem wymagań czasowych; Kontrolowanie miesięcznych zestawień czasu pracy (w zależności od rynku); Zgłaszanie błędów klienta na web formach.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - od 2 000 PLN

prace biurowe w szpitalumile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - od 925 PLN

MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, TYNKOWANIE, MUROWNIE, KAFELKOWANIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Rumia (pomorskie)