Praca KELNER STAŻ FP Żagań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa gości w hotelu i recepcji, nakrywanie stołów, przyjmowanie i realizowanie zamówień

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER STAŻ FP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
Dworcowa 9, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: handel tkaninami,restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BUFETOWY-KELNER - 997,4 PLN

wydawanie posiłków, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bielawy (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami bhp i p.poż.2. Pisanie faktur wg dostaw.3. Prowadzenie ewidencji pracowników.4. Obsługa komputera i urządzeń biurowych.5. Zliczanie zamówień i przekazanie na produkcję.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Witonia (łódzkie)

SZTUKATOR - od 925 PLN

przygotowanie elementów do konserwacji, uzupełnianie ubytków sztukaterii, zabezpieczenie oryginalnej sztukaterii
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Strykowice Błotne (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

prace związane z naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kokorzyn (wielkopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W DZIALE OGRODNICZYM (Z) - do 1 850 PLN

bezpośrednia sprzedaż towaru, obsługa klienta, przyjmowanie towaru od dostawców, ekspozycja towaru, obsługa programu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż biżuterii
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Słupsk (pomorskie)

OPERATOR MASZYNY HOT - MELT - od 1 850 PLN

ustawianie parametrów panele sterowania czyszczenie obsługiwanych maszyn, wykonywanie czynności konserwacyjnych, nadzór nad pracą urządzenia.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łódź (łódzkie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO - 997,4 PLN

Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych - lekcje języka angielskiego;
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Radzionków (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Montaż i budowa sieci elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych niskiego, średniego i wysokiego napięcia.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wiśniówka (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wąsosz (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

-sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Pełczyn (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Montaż elementów oświetlenia domowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Chodzież (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkowanie, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Mońki (podlaskie)

KASJER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Żuromin (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 2 345 PLN

EDYTOWANIE ZAMÓWIEŃ E-MAIL, FAKS, KONSTAKT Z KLIENTEM W KRAJU I ZAGRANICĄ, OBSŁUGA PROGRAMU HANDLOWEGOWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN ŚREDNIE, ZNAJOMOŚC PROGRAMU OFFICE, DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SOFTWARE DEVELOPER - od 14 000 PLN

- Projektowanie szeroko dostępnych usług dostępnych zarówno wewnętrznie, jak i w chmurze; - Projektowanie eleganckiego interfejsu użytkownika z zachowaniem bardzo niskich opóźnień w ciągu danych; - Skrupulatne i dokładne przygotowywanie dokumentacji; - Gromadzenie i koordynowanie zestwu aplikacji w czasie rzeczywistym; - Taktyczne przechytrzanie źródeł zewnętrznych zagrożeń; - Budowanie rozległych struktur testowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wrocław (dolnośląskie)

DOPOSAŻ.STAN-PIEKARZ (UZUPEŁNIENIE UMOWA 29/2015) - do 1 750 PLN

wyrób ciast cukierniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Chorzów (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH DPC ALG - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów ciążarowych
kontakt przez PUP - 2015-07-13 - Kobylec (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

przygotowywanie zleceń, obliczanie diet kierowców, prowadzenie teczek osobowych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Skoczów (śląskie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 2 200 PLN

obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych, montaż stelaży do mebli wypoczynkowych
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Czarnowice (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 925 PLN

wydawanie posiłków, rozliczanie zamówień na kasie, dbałosć o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wieszowa (śląskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, metkowanie, wykładanie towaru, dbanie o estetykę sklepu, obsługa kasy fiskalnej, zapoznanie się z programem stażu, przepisami i regulaminami
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Tuchów (małopolskie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

- dojenie krów,- obsługa konserwacja, czyszczenie urządzeń, - pomoc przy insyminacji,- karmienie krów,- obsługa dojarki typu rybia oś,- obsługa schładzalnika do mleka,
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rusinów (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu dostawczego, dbanie o porządek w samochodzie
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Łowicz (łódzkie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie rozczynów ciast, wyrabianie ciast, formowanie prowadzenie rozrostu pieczywa, wypiek pieczywa, składowanie gotowych wypieków
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

LAKIERNIK - od 2 795 PLN

Zadania na stanowisku:-realizacja prac lakierniczych związanych z produkcją automotiv.Oferujemy:-atrakcyjne wynagrodzenie,-miłą atmosferę pracy,- bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,- program lojalnościowy WYSPA od Work Service wejściówki i zniżki do partnerów Grupy. Praca od poniedziałku do piątku.Informacja o ofercie w sali F.GIEŁDA PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Wrocław (dolnośląskie)

INSTRUKTOR SPORTU - do 1 000 PLN

Prowadzenie zajęć treningowych, przygotowywanie sprzętu do zajęć, przygotowanie pomocy dydaktycznych, branie udziału w zawodach sportowych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Żmigród (dolnośląskie)