Praca KELNER/PRACOWNIK GASTORNOMII Żory INWEST KRYSTYNA OSUCH

Stanowisko: KELNER/PRACOWNIK GASTORNOMII

Wynagrodzenie: od 11,5 PLN

Zakres obowiązków: podawanie i przygotowanie deserów i śniadań, przygotowanie napojów zimnych i gorących, obsługa klienta, sprzątanie oraz inne związane związane z pracą w gastronomii

Data publikacji: 2016-09-02

Lokalizacja: Żory (śląskie)

Pracodawca: INWEST KRYSTYNA OSUCH

Miejsce pracy:
Moniuszki 22, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
podawanie i przygotowanie deserów i śniadań, przygotowanie napojów zimnych i gorących, obsługa klienta, sprzątanie oraz inne związane związane z pracą w gastronomii

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11,50 godz. bruttopraca również weekendy

Nazwa stanowiska: KELNER/PRACOWNIK GASTORNOMII

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żory

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: INWEST KRYSTYNA OSUCH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Moniuszki

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.09.2016