Praca KELNER Polanica-Zdrój 1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard

Matuszewskiego 4, 57-320 Polanica-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientówWymagana ważna książęczka zdrowia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy:
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Polanica-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polanica-Zdrój

Ulica pracodawcy: Matuszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

- przygotowanie sali konsumcyjnej do obsługi kelnerskiej- udzielenie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich- serwowanie potraw i napojów- obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w części handlowej zakładu gastronomicznego np. elektronicznych kas kelnerskich, komputerów itp. - sprzątanie stołów - inkasowanie należności, rozlicznie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu- obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Biecz (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości, dbanie o salę
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wierzba (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Serwowanie posiłków i napojów Obsługa gości w restauracji, podczaskonferencji, bankietów
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "MIRO" MIROSŁAW GRZĄDKOWSKI - 2016-10-05 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Lesko (podkarpackie)

SZWACZKA MASZYNOWA 1/2 ETATU - od 925 PLN

przygotowanie stanowiska pracy na podstawie dokumentacji technicznej, obsługa i konserwacja maszyn szyjących
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "INVEST" - 2016-06-20 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

MECHANIK MONTER - od 10,42 PLN

Konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych;
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lipsko (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 500 PLN

-Spełnianie obowiązów w ramach Zarządzania Zasobami pracownika, zapewniając pełny zakres wsparcia procesów kadrowych (organizacyjne, indywidualne, administracyjna), -Opracowuje wnioski dotyczące poprawy w podejściu, metod, procedur i procesów w zakresie obszarów HR,- Komunikacja z bezpośrednymi współpracownikami biznesu w zakresie projektowania i koordynacji świadczonych usług,- Spełnienie roli członka zespołu w wielopłaszczyznowej strukturze.-Bardzo dobra umiejętność komunikacji interpersonalnej,- Posiadanie zdolności przywódczych,- Zdolność do samodzielnej pracy,-Nastawienie na osiąganie celów oraz umiejętności rozwiązywania problemów,-Umiejętność analitycznego myślenia,-Twórcze i kreatywne podejście w realizacji zleconych zadań,-Wymagane doświadczenie 1 rok.
GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. - 2016-03-16 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - do 925 PLN

obsługa klientów w pizzerii
PIZZERIA NAPOLI Krzysztof Bochman Łuków - 2016-01-20 - Łuków (lubelskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Karwice (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klientów w restauracji CV na e-maila: gajuu (at) interia.pl
Me Gusta DAMIAN GAJ - 2016-08-05 - Strzelin (dolnośląskie)

Obsługa klienta, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Żywiec (śląskie)

Obsługa gości w restauracji, zgodnie ze stanowiskiem
"Dorada" Sp. z o.o. Ośrodek Wypoczynkowo-Żeglarski "ZATOKA KAL"w Kalu - 2016-04-25 - Kal (warmińsko-mazurskie)

Przyjmowanie zamówień, obsługa gości lokalu
Firma Handlowo Usługowa "JULIMAR" Krystian Boruciński, Jarosław Gawron - spółka cywilna - 2016-08-10 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, inkasowanie należności, przygotowanie mieksca pracy, polerowanie sztućców i szkła
Danuta Kowal F.H.U KOWAL - 2016-10-12 - Radków (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i podawanie posiłków.Znajomość kuchni ukraińskiej ,rosyjskiej i mołdawskiej
"ARATEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-13 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Obsługa kelnerska na terenie lokalu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

m.in. zapoznanie z obsługą podstawowych urządzeń w restauracji,- szkolenie w zakresie obsługi kasy fiskalnej,- zapoznanie z menu restauracji,- obsługa konsumenta,- sprzątanie i przygotowanie sali
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Rychwałd (śląskie)

Praca na stanowisku kelnera.
BAR/PUB PEEREL DAWID OCHNIO - 2016-03-18 - Wejherowo (pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-08-17 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług w zakresie fryzjerstawa
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykładanie i metkowanie towaru, przyjecie towaru
Sklep spożywczo przemysłowy Izabela Rzeszutek - 2016-02-19 - Przygórze (dolnośląskie)

podawanie posiłków
P.H.U. "OJDANA" Marek Ojdana - 2016-02-01 - Węgrów (mazowieckie)

KELNER - od 12 PLN

Podawanie posiłków oraz opieka nad salą restauracyjną.
GEOVITA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-06 - Kraków (małopolskie)

FAKTURZYSTKA-PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w zakresie sprzedaży kruszyw
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ołdrzychowice Kłodzkie (dolnośląskie)

Obsługa gości restauracji , przygotowanie potraw, deserów, napojów, dbanie o atrakcyjny wygląd lokalu, dbanie o czystość w lokalu.
"HOTEL ATRIUM" - 2016-09-12 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 100 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie list płac sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa programu płatnik,doświadczenie mile widziane
TWOJE BIURO RACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 1 200 PLN

obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Mikołów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed